نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: ارزان ترین راه ایجاد ویدئو کنفرانس بین دو شهر

نام حقيقي: محمد

عضو غیر فعال
    نوشته
    25
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    5

ارزان ترین راه ایجاد ویدئو کنفرانس بین دو شهر

سلام

برای ارتباط بین یک معلم با شاگردانش در شهر دیگر توسط ویئو کنفرانس چه راهی را پیشنهاد می کنید

سرعت اینترنت چقدر باید باشد و ارزانترین تجهیزات برا ی اینکار و نرم افزار مورد نیاز را هم لطفا بفرمایید

با تشکر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: sasanifar

خواننده
    نوشته
    291
    سپاسگزاری شده
    141
    سپاسگزاری کرده
    149
    Adobe connect pro نرم افزاری هست که برای این کار در دانشگاهها استفاده میشه. و از آنجا که این سرویس تحت وب اجرا می شود نیازی به پهنای باند بالا ندارد ولی بهتر است از ADSL استفاده کنید . ولی مشکلی که هست اینه که تا حالا ندیدم کرکی برای این نرم افزار وجود داشته باشه.
    اگه خواستی PM بده تا شرکتهایی که در این زمینه سرویس ارائه میده را بهت معرفی کنم.

نام حقيقي: Ehsan Gholami

عضو عادی شناسه تصویری ehsan653
    نوشته
    505
    سپاسگزاری شده
    159
    سپاسگزاری کرده
    341
    سلام
    با 5 سال jتجربه در سال های تحصیلی گذشته البته همونطور که خواستید ارزانترین راه عرض می کنم که :
    فقط و فقط انواع مسنجر های مجانی است بهترینش هم skype.

نام حقيقي: محمد اسدي

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    با سلام
    البته با نرم افزار h264webcam delux هم ميشه ، ولي در شبکه داخلي با کرکش کار ميکنه ، ولي براي ارتباط تصويري بين دو شبکه با رنج آي پي هاي مختله پيغام وارد کردن ليسانس ديگه رو ميده . من خيلي روش کار کردم ، نشد . واقعا نرم افزار خوبيه . تصميم دارم که بخرمش ولي مطمئن نيستم که براي هر user يک ليسانس بخرم يا يک ليسانس براي همش کافيه . نسخه 60 روزش رو از آدرس ذيل ميتونيد دريافت کنيد .
    Download the newest version of H264WebCam.

نام حقيقي: زهرا

عضو عادی
    نوشته
    143
    سپاسگزاری شده
    23
    سپاسگزاری کرده
    124
    البته یه نرم افزار هست به نا م oovoo فکر کنم تستش کن جالبه

کلمات کلیدی در جستجوها:

adobe connect

ایجاد ویدئو کنفرانسنرم افزار ویدئو کنفرانسویدئو کنفرانس ارزانارزان ترین راه برای ایجاد ویدیو کنفرانسایجاد ویدیو کنفرانسارزانترین ویدئو کنفرانسطریقه ایجاد ویدیو کنفرانسچگونگی ایجاد ویدئو کنفرانستاریخچه ویدئو کنفرانسچگونگی ایجاد ویدیو کنفرانسنرم افزار ويدئو كنفرانس در شبكه داخليراه اندازی ویدئو کنفرانس طریقه ایجاد ویدئو کنفرانس اینترنتیروش ایجاد کنفرانس ویدیوییدانلود ایجاد ارتباط ویدیو کنفرانسطریقه ایجاد ویدئو کنفراتسطريقه ايجاد كنفراس ويديويي ويدئو كنفرانس ايجادایجاد ویدیئو کنفراسایجاد ودئو کنفرانسروش کار ویدئو کنفرانسadobe ویدئو کنفرانسویدئو کنفرانس شبکه داخلینحوه ایجاد ویدئو کنفرا نس

برچسب برای این موضوع