نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: OCS Errors

نام حقيقي: علیرضا یزدان پناه

عضو عادی شناسه تصویری gamazuf
    نوشته
    71
    سپاسگزاری شده
    33
    سپاسگزاری کرده
    79

OCS Errors

سلام دوستان
    من یک سرور OCS اینترپرایز نصب دارم که 60 کاربر در حال حاضر از اون استفاده میکنن بجز 4 مورد که در زیر نوشتم

1-بعد از نصب این پیغام می یاد
    "
    Office Communicator 2007 cannot start. The product license may be expired because you are using a pre-release or evaluation copy of the program, or the product key information may have been modified in your windows registry. Please run Setup to uninstall and then reinstall communicator
    .
    من پچ KB974571 را هم حذف کردم ولی در بعضی از سیستم ها این پچ اصلا نصب نیست.

2- یکی از کاربرها فایل های باحجم بالای 20 مگ را نمی تواند ارسال یا دریافت کند و این مشکل فقط برای یک کاربر اتفاق افتاده

3- دو عدد کامپیوتر های روی شبکه نرم افزار کلیانت نصب است و لی بدون هیچ پیغام خطایی کار نمی کنه و ران نمیشه چندین بار اون را پاک کردم و نصب کردم اما توفقی حاصل نشد

4- و آخری اینکه یک کلاینت من از اینترنت سکیوریتی کسپرسکی نسخه 2009 v8.0.0.357 استفاده میکنه و این فایروال اجازه ارسال و یا دریافت هیچ فایلی رو نمیده در حالی که نرم افزار ocs در لیست تراست قرار داره و حتی با خاموش کردن فایروال این مشکل مرتفع نمی شود .ازطرفی این مشکل برای ویندوز دیگری که از این فایروال استفاد ه نمیکند وجود ندارد

i have osc server in my network and work by this 60 user without any problem but

1-

3 client after install software Microsoft Office Communicator 2007 R2 show this message"Office Communicator 2007 cannot start. The product license may be expired because you are using a pre-release or evaluation copy of the program, or the product key information may have been modified in your windows registry. Please run Setup to uninstall and then reinstall communicator."

but this pc not update and havent KB974571 patch in os

2- one pc have this patch and i am remove it but now totally not work whiteout any message

3-one user can not send any file by (2000 or more MB) size to any user I'm check this problem on other pc but not solve

4- one user have kasperskey internet security 2009 v8.0.0.357 and trusted ocs in firewall but user can not send or receive to any user file ,and me sure this problem pendent to kasperskey internet security but i cant solve this

please help me

thanks