نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 1سپاس

موضوع: لایسنس cal exchange 2016

نام حقيقي: masoud

تازه وارد
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    5

لایسنس cal exchange 2016

سلام
    اقدام به نصب exchange 2016 کردمو حالا میخوام لایسنس اصلی این برنامه رو تهیه کنم و یک سوال در این مورد دارم
    یک لایسنس به جز لایسنس اصلی به نام CAL وجود داره و دقیقا کاربرد این لایسنس رو نمیدونم و آیا در صورتی که لایسنس Enterprise رو تهیه میکنم به لایسنس Cal هم نیازی هستش
    و در صورت نیاز به تهیه این لایسنس CAL برای 4000 کاربر به چه صورت باید تهیه بشه یکی باید بخرم یا برای هر کاربر یک لایسنس نیاز هستش

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محسن کمره ای

عضو عادی
    نوشته
    30
    سپاسگزاری شده
    19
    سپاسگزاری کرده
    0
    لایسنس Exchange در دو سطح ارائه می شود. در سطح سرور (Server License) و در سطح کلاینت (Client Access License). اگر قصد قانونی کار کردن داشته باشید باید هردوی این لایسنس ها رو تهیه کنید؛ یعنی برای هر یک از سرورهای Exchange یکی Server License و برای هر یوزر یک لایسنس CAL تهیه کنید.
    هر چند اگر در ایران هستید و برای شرکت های بین المللی کار نمی کنید از لایسنس های موجود در اینترنت استفاده کنید و صلوات بفرستید!

masoud-h سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    5
    نقل قول نوشته اصلی توسط mak8561 نمایش پست ها
    لایسنس Exchange در دو سطح ارائه می شود. در سطح سرور (Server License) و در سطح کلاینت (Client Access License). اگر قصد قانونی کار کردن داشته باشید باید هردوی این لایسنس ها رو تهیه کنید؛ یعنی برای هر یک از سرورهای Exchange یکی Server License و برای هر یوزر یک لایسنس CAL تهیه کنید.
    هر چند اگر در ایران هستید و برای شرکت های بین المللی کار نمی کنید از لایسنس های موجود در اینترنت استفاده کنید و صلوات بفرستید!
    تو ایران هستم ولی به دلیل حساسیت کاری باید لایسنس تهیه بشه
    با یک شرکت دیروز صحبت کردم قرار شد که فقط لایسنس Server رو بخریم و cal رو چون سرور تو ایران هستش تهیه نکنیم
    مرسی از راهنماییت

نام حقيقي: حامد

عضو عادی شناسه تصویری hamed_mhk
    نوشته
    789
    سپاسگزاری شده
    1062
    سپاسگزاری کرده
    4
    نوشته های وبلاگ
    4
    من یک سوال دارم از شما :

هدف شما از لایسنس خریدن چیست؟

اگر قرار قانونی کار کنید، باید هر چهار تا رو بگیرید! (بله! 4تا نه 2 تا !)
    باید هم ویندوزتون لایسنس داشته باشه و CAL ذاشته باشه
    هم باید اکسچنجتون لایسنس داشته باشه و CAL مربوطه رو داشته باشه

در غیر این صورت این سرور شما فاقد لایسنسه !
    ضمناً از دید ماکروسافت صِرف داشتن یک سریال و اینا ، داشتن لایسنس برای نرم افزار نیست!
    باید باهاش قرارداد داشته باشید! ماکروسافت برای این تیپ چیزا، یک شرکت میشناسه! حالا یا مستقیم کار میکنید و با خودِ شرکت شما قرارداد میبنده یا اینکه با یک شرکت واسطه !
    برای ایران هم اگر بخوایید بگیرید، اگر از طریق قانونی و درستش نرید، از دیدی ماکروسافت شما فاقد لایسنس هستید و عملاً فرقی با حالت کرک شده ندارید !!!

تازه وارد
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    5
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_mhk نمایش پست ها
    من یک سوال دارم از شما :

هدف شما از لایسنس خریدن چیست؟

اگر قرار قانونی کار کنید، باید هر چهار تا رو بگیرید! (بله! 4تا نه 2 تا !)
    باید هم ویندوزتون لایسنس داشته باشه و CAL ذاشته باشه
    هم باید اکسچنجتون لایسنس داشته باشه و CAL مربوطه رو داشته باشه

در غیر این صورت این سرور شما فاقد لایسنسه !
    ضمناً از دید ماکروسافت صِرف داشتن یک سریال و اینا ، داشتن لایسنس برای نرم افزار نیست!
    باید باهاش قرارداد داشته باشید! ماکروسافت برای این تیپ چیزا، یک شرکت میشناسه! حالا یا مستقیم کار میکنید و با خودِ شرکت شما قرارداد میبنده یا اینکه با یک شرکت واسطه !
    برای ایران هم اگر بخوایید بگیرید، اگر از طریق قانونی و درستش نرید، از دیدی ماکروسافت شما فاقد لایسنس هستید و عملاً فرقی با حالت کرک شده ندارید !!!

هدف اصلی لایسنس استفاده قانونی از نرم افزار هستش
    منظورتون از چهار تا چیه ؟ سوال در مورد cal هستش فقط
    تمامی ویندوزها هم اصلی هستن (بیش از 500 نسخه از 2012 نصب هستش و همگی اصلی هستن)

نسخه های کرک شده خیلی مشکلات دارن و دارای پایین ترین سطح امنیتی هستن برای همین به هیچ عنوان از این نسخه ها استفاده نمیشه

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع