نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 10
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط smeysamhen
  • 1 توسط smeysamhen

موضوع: انتخاب یک Mail Server مناسب برای شرکت کوچک

نام حقيقي: ahmad VB

تازه وارد
    نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    7

انتخاب یک Mail Server مناسب برای شرکت کوچک

سلام
    من در انجمن جستجو کردم ، قبلا پاسخ هایی تا حدی مشابه داده شده است ولی اغلب مطالب قدیمی شده بود. لذا ممنون می شوم اساتید و کاربران محترم این سوال را با توجه به نیاز های مطرح شده پاسخ دهند.

• من یک سرور ویندوز 2012R2 دارم که از آن به عنوان وب سرور عادی جهت سایتهایی که خودم می نویسم استفاده می کنم. چندین وب سایت با دامنه های مختلف دارم که می خواهم برای هر کدامشان چند ایمیل بسازم که تحت دامنه خودشان باشند. ایمیل ها محدودند و قصد ساخت تعداد زیادی بر روی هر دامنه ندارم. (info و sales و ...)
    • می خواهم امکان خواندن ایمیل توسط کاربران هم از طریق مرورگر (محیط تحت وب) و هم از طریق نرم افزارهایی مثل outlook یا موبایل ( IMAP ) وجود داشته باشد.
    • در حد استفاده عمومی امنیت و اسپم گیر مناسبی داشته باشد.
    • رایگان یا دارای کرک کامل باشد. (لطفا اگر کرک لارم داره لینک دانلود هم بدید)
    • اگر نیاز باشد برای ساخت اکانت به سرور ریموت بزنم ایرادی ندارد ولی تر جیح می دهم برای هر دامنه بتوانم یک دسترسی مدیر تعریف کنم که از طریق وب یا نرم افزار بتواند اکانت های خودش را مدیریت کند

با توجه به جستجویی که انجام دادم به SmarterMail و MDaemon رسیدم. به نظرم SmarterMail بهتر بود ولی مشکلی که داشت نسخه رایگانش یک دامنه با 10 اکانت بیشتر نمی سازد. پیشنهاد شما چیست ؟

متشکرم

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط ahmadvb : 2016-11-02 در ساعت 01:39 PM

نام حقيقي: ميثم

عضو عادی
    نوشته
    364
    سپاسگزاری شده
    246
    سپاسگزاری کرده
    49
    با سلام

دوست عزیز، برای مشکل شما دو میل هاستینگ عالی را پیشنهاد میدهم که صد البته بسیار امنتر از میل سرور شخصی میباشد:
    1. Zoho Mail که تا 25 کاربر را بصورت رایگان ساپورت میکنه و بصورت مجانی توسط شرکت معظم Zoho ارایه میشه
    2. Yandex Mail که شاید برای ما ایرانیها چندان معروف نباشه ولی شرکت Yandex جزو بهترینهای جستجو میباشد و پربازدیدکننده ترین سایت روسیه میباشد. این سرویس 1000 (هزار) اکانت رایگان با فضای نامحدود ارایه میده.

پیشنهاد اکید میکنم خودت را درگیر میل سرور نکن بجز وقتیکه واقعا مجبوری.

با تشکر

ahmadvb سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    چرا از میزبانی های اشتراکی که شرکت های ایرانی و خارجی ارائه میکنند استفاده نمی کنید ؟

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

تازه وارد
    نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    7
    نقل قول نوشته اصلی توسط M-r-r نمایش پست ها
    چرا از میزبانی های اشتراکی که شرکت های ایرانی و خارجی ارائه میکنند استفاده نمی کنید ؟
    دلیل خاصی نداشت. شاید نیاز به امکان تنظیمات سفارشی و مهمتر از آن رایگان بودن. با توجه به شرایط برخی خدماتی که ارائه می دهیم (طراحی و هاستینگ سایت های خاص) الان ارزش پرداخت هزینه برای ایمیل وجود نداره.
    لطفا شما هم اگر میزبانی مناسب و رایگانی سراغ دارید معرفی کنید؟ آمار چندانی نداشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط smeysamhen نمایش پست ها
    با سلام

دوست عزیز، برای مشکل شما دو میل هاستینگ عالی را پیشنهاد میدهم که صد البته بسیار امنتر از میل سرور شخصی میباشد:
    1. Zoho Mail که تا 25 کاربر را بصورت رایگان ساپورت میکنه و بصورت مجانی توسط شرکت معظم Zoho ارایه میشه
    2. Yandex Mail که شاید برای ما ایرانیها چندان معروف نباشه ولی شرکت Yandex جزو بهترینهای جستجو میباشد و پربازدیدکننده ترین سایت روسیه میباشد. این سرویس 1000 (هزار) اکانت رایگان با فضای نامحدود ارایه میده.

پیشنهاد اکید میکنم خودت را درگیر میل سرور نکن بجز وقتیکه واقعا مجبوری.

با تشکر
    به شدت پیشنهادتون وسوسه کننده است. من الان در Zoho یک اکانت ساختم و دامنه ام را هم Verify کردم.

سوالی که برایم پیش آمده و تا اینجایی که گشتم چیزی نیافتم اینه که الان من باید کل dns دامنه ام را forward کنم ؟(که غیر قابل قبوله!!!) یا فقط subdomain ای مثل mail.domain.com ؟
    الان توی راهنماش به این توضیحات رسیدم ولی دقیقا متوجه نشدم .
    شما می تونید شفاف تر توضیح بدید روندش چه طوریه ؟

ممنون

تازه وارد
    نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    7
    ظاهرا برای من که Yandex فیلتر است

عضو عادی
    نوشته
    364
    سپاسگزاری شده
    246
    سپاسگزاری کرده
    49
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadvb نمایش پست ها
    دلیل خاصی نداشت. شاید نیاز به امکان تنظیمات سفارشی و مهمتر از آن رایگان بودن. با توجه به شرایط برخی خدماتی که ارائه می دهیم (طراحی و هاستینگ سایت های خاص) الان ارزش پرداخت هزینه برای ایمیل وجود نداره.
    لطفا شما هم اگر میزبانی مناسب و رایگانی سراغ دارید معرفی کنید؟ آمار چندانی نداشتم.

به شدت پیشنهادتون وسوسه کننده است. من الان در Zoho یک اکانت ساختم و دامنه ام را هم Verify کردم.

سوالی که برایم پیش آمده و تا اینجایی که گشتم چیزی نیافتم اینه که الان من باید کل dns دامنه ام را forward کنم ؟(که غیر قابل قبوله!!!) یا فقط subdomain ای مثل mail.domain.com ؟
    الان توی راهنماش به این توضیحات رسیدم ولی دقیقا متوجه نشدم .
    شما می تونید شفاف تر توضیح بدید روندش چه طوریه ؟

ممنون
    سلام

عملا نیازی نیست چیزی را فوروارد کنی. فقط بایستی MX رکوردهای دامین را برای اینکار کانفیگ کنی. پایین همون صفحه مقادیر برای MX Record ذکر شده است. همچنین پیشنهاد میکنم اگر به کنترل پنل دامین دسترسی دارین، اونو منتقل کنین به CloudFlare که بسیار راحت و بسیار سریعتر هستش.

با تشکر

- - - ادامه - - -

ظاهرا برای من که Yandex فیلتر است
    دوست عزیز

فیلتر نیست. مشکلی در https هست که هنوز برای منم ناشناختست. برای کمک هم این لینک، شما را مستقیم میبره اونجایی که باید ببره.

با تشکر

ahmadvb سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    7
    فیلتر نیست. مشکلی در https هست که هنوز برای منم ناشناختست. برای کمک هم این لینک، شما را مستقیم میبره اونجایی که باید ببره.
    من الان بدون پروکسی که نتونستم بازش کنم. به هرحال استفاده از این سرویس به نظر میرسه مشکلاتی داره که نمیشه استفاده کرد.

سلام

عملا نیازی نیست چیزی را فوروارد کنی. فقط بایستی MX رکوردهای دامین را برای اینکار کانفیگ کنی. پایین همون صفحه مقادیر برای MX Record ذکر شده است. همچنین پیشنهاد میکنم اگر به کنترل پنل دامین دسترسی دارین، اونو منتقل کنین به CloudFlare که بسیار راحت و بسیار سریعتر هستش.

با تشکر
    سلام.
    برای دامنه ir از کجا میشه این کار را کرد ؟ باید توی nic.ir انجام بدم ؟ یا توی DNS های سرور ویندوز؟
    منظورم کانفیگ MX هست. ترجیح میدم دامنه را به جایی منتقل نکنم.

ممنون

نام حقيقي: محسن کمره ای

عضو عادی
    نوشته
    30
    سپاسگزاری شده
    19
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام دوست عزیز

به نظرم از کریو استفاده کن. بسیار سبک و دامنه های مختلفی رو می تونی روش داشته باشی.

عضو عادی
    نوشته
    364
    سپاسگزاری شده
    246
    سپاسگزاری کرده
    49
    من الان بدون پروکسی که نتونستم بازش کنم. به هرحال استفاده از این سرویس به نظر میرسه مشکلاتی داره که نمیشه استفاده کرد.
    سلام
    هرطور صلاح میدونین.

سلام.
    برای دامنه ir از کجا میشه این کار را کرد ؟ باید توی nic.ir انجام بدم ؟ یا توی DNS های سرور ویندوز؟
    منظورم کانفیگ MX هست. ترجیح میدم دامنه را به جایی منتقل نکنم.

ممنون
    راستش من با نیک کار نکردم ولی چک کن ببین میتونی توی نیک MX رکوردهای مورد نیاز را اضافه کنی.

نام حقيقي: مسعود

عضو عادی شناسه تصویری m80x08m
    نوشته
    41
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    7
    دوست عزیز نرم افزار mdaemon با کرک عالی که خیلی هم خوب کار میکنه رو از لینک زیر دانلود کن
    DiGiBoY › MDaemon Messaging Server 13.5.1
    از تمامی میل سرورها راحت تره کار کردن باهاش

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع