نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط walker
  • 1 توسط walker

موضوع: پیش نیازهای نصب exchange 2010 به صورت هر rol روی یک سرور

mch
    mch آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Mehdi

خواننده
    نوشته
    294
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    22

پیش نیازهای نصب exchange 2010 به صورت هر rol روی یک سرور

سلام من قصد دارم exchange 2010 برای یک سامان نصب کنم به صورتی که هر رول روی یک سرور نصب بشه حالا یک سوال داشتم یک سری پیش نیاز برای نصب هر رول وجود داره و که خلاصه وار بگم FilterPack64bit وASPAJAXExt همچنین می توانید از طریق پاور شل یک سری feathers نصب کنید که دستوراتش هست
    کد:
    Run the following command: Import-Module ServerManager
    For a typical install with the Client Access, Hub Transport, and Mailbox roles run the following command: Add-WindowsFeature NET-Framework,RSAT-ADDS,Web-Server,Web-Basic-Auth,Web-Windows-Auth,Web-Metabase,Web-Net-Ext,Web-Lgcy-Mgmt-Console,WAS-Process-Model,RSAT-Web-Server,Web-ISAPI-Ext,Web-Digest-Auth,Web-Dyn-Compression,NET-HTTP-Activation,RPC-Over-HTTP-Proxy -Restart. 

Run the following command: Set-Service NetTcpPortSharing -StartupType Automatic  
    حالا با توجه به اینکه من می خواهم exchange به صورت customise نصب کنم روی یک سرور Client Access روی یک سرورHub Transport و یک سرور Mailbox
    نصب کنم. حالا سوالم اینه نیاز دارم کدام feathers برای نصب Client Access نصب کنم وکدام feathers برای Hub Transport و کدام feathers برای Mailbox
    همچنین برای کدام رول نیاز است ما PrepareSchema نصب کنیم و کدام رول PrepareAD /:
    و کدام رول PrepareAllDomains

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: سهیل هاشمی

عضو عادی شناسه تصویری walker
    نوشته
    60
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    7
    نقل قول نوشته اصلی توسط mch نمایش پست ها
    سلام من قصد دارم exchange 2010 برای یک سامان نصب کنم به صورتی که هر رول روی یک سرور نصب بشه حالا یک سوال داشتم یک سری پیش نیاز برای نصب هر رول وجود داره و که خلاصه وار بگم FilterPack64bit وASPAJAXExt همچنین می توانید از طریق پاور شل یک سری feathers نصب کنید که دستوراتش هست
    کد:
    Run the following command: Import-Module ServerManager
    For a typical install with the Client Access, Hub Transport, and Mailbox roles run the following command: Add-WindowsFeature NET-Framework,RSAT-ADDS,Web-Server,Web-Basic-Auth,Web-Windows-Auth,Web-Metabase,Web-Net-Ext,Web-Lgcy-Mgmt-Console,WAS-Process-Model,RSAT-Web-Server,Web-ISAPI-Ext,Web-Digest-Auth,Web-Dyn-Compression,NET-HTTP-Activation,RPC-Over-HTTP-Proxy -Restart. 

Run the following command: Set-Service NetTcpPortSharing -StartupType Automatic  
    حالا با توجه به اینکه من می خواهم exchange به صورت customise نصب کنم روی یک سرور Client Access روی یک سرورHub Transport و یک سرور Mailbox
    نصب کنم. حالا سوالم اینه نیاز دارم کدام feathers برای نصب Client Access نصب کنم وکدام feathers برای Hub Transport و کدام feathers برای Mailbox
    همچنین برای کدام رول نیاز است ما PrepareSchema نصب کنیم و کدام رول PrepareAD /:
    و کدام رول PrepareAllDomains
    سلام پیشنیاز به شرح زیر است
    اول شما روی dc میای
    تو مسیر iso exchange
    setup /PrepareSchema
    یا setup /ps
    بعد که یک ou برای یوزر exchange فراهم کردید
    setup /p /on:exchange-ou
    بعد به ترتیب cas و hub
    Add-WindowsFeature NET-Framework,RSAT-ADDS,Web-Server,Web-Basic-Auth,Web-Windows-Auth,Web-Metabase,Web-Net-Ext,Web-Lgcy-Mgmt-Console,WAS-Process-Model,RSAT-Web-Server,Web-ISAPI-Ext,Web-Digest-Auth,Web-Dyn-Compression,NET-HTTP-Activation,Web-Asp-Net,Web-Client-Auth,Web-Dir-Browsing,Web-Http-Errors,Web-Http-Logging,Web-Http-Redirect,Web-Http-Tracing,Web-ISAPI-Filter,Web-Request-Monitor,Web-Static-Content,Web-WMI,RPC-Over-HTTP-Proxy,Desktop-Experience -Restart
    برای edge سرور
    Add-WindowsFeature NET-Framework,RSAT-ADDS,Web-Server,Web-Basic-Auth,Web-Windows-Auth,Web-Metabase,Web-Net-Ext,Web-Lgcy-Mgmt-Console,WAS-Process-Model,RSAT-Web-Server,Desktop-Experience -Restart
    ادامش هم تو
    echnet.microsoft.com/en-us/library/bb691354(v=exchg.141).aspx
    هست سیستم عاملتو انتخاب کن من پیش فرض گفتم srv 2k8 r2 داری ولی setup /ps یادت نره
    filter برای همه سرورهات نصب کن
    همچین ca server میخواید برای owa که باید نصب کنید یه سرورتون
    موفق باشید ./

mch سپاسگزاری کرده است.

mch
    mch آنلاین نیست.

خواننده
    نوشته
    294
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    22
    مرسی دوست عزیز من می خواهم هر رول روی یک سرور نصب بشه یعنی کدام feathers برای نصب Client Access لازم است نصب کنم کدام feathers برای Hub Transport لازم است کدام feathers برای Mailboxلازم است
    اینی حالتی که شما گفتین میشه حالت typical که سه تا رول رو یک سرور نصب می کنند

نوشته
    60
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    7
    مرسی دوست عزیز من می خواهم هر رول روی یک سرور نصب بشه یعنی کدام feathers برای نصب Client Access لازم است نصب کنم کدام feathers برای Hub Transport لازم است کدام feathers برای Mailboxلازم است
    اینی حالتی که شما گفتین میشه حالت typical که سه تا رول رو یک سرور نصب می کنند
    همان طور که خدمتون عرض کردم همان role feature بالا من command powershell خدمتون گفتم
    از ویندوز سرور run باز کنید powershell تایپ کنید
    ipmo servermanager را بزنید
    سپس برای سرور client acces cas
    Add-WindowsFeature NET-Framework,RSAT-ADDS,Web-Server,Web-Basic-Auth,Web-Windows-Auth,Web-Metabase,Web-Net-Ext,Web-Lgcy-Mgmt-Console,WAS-Process-Model,RSAT-Web-Server,Web-ISAPI-Ext,Web-Digest-Auth,Web-Dyn-Compression,NET-HTTP-Activation,Web-Asp-Net,Web-Client-Auth,Web-Dir-Browsing,Web-Http-Errors,Web-Http-Logging,Web-Http-Redirect,Web-Http-Tracing,Web-ISAPI-Filter,Web-Request-Monitor,Web-Static-Content,Web-WMI,RPC-Over-HTTP-Proxy -Restart

بزنید خودش restart میکنه نکرد حتما بکنید
    برای Hub Transport or the Mailbox یکی هستند
    Add-WindowsFeature NET-Framework,RSAT-ADDS,Web-Server,Web-Basic-Auth,Web-Windows-Auth,Web-Metabase,Web-Net-Ext,Web-Lgcy-Mgmt-Console,WAS-Process-Model,RSAT-Web-Server -Restart
    برای edge
    Add-WindowsFeature NET-Framework,RSAT-ADDS,ADLDS -Restart
    موفق باشید ./

mch سپاسگزاری کرده است.

mch
    mch آنلاین نیست.

خواننده
    نوشته
    294
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    22
    بعداش چه طوری ارتباط این رول های که جداگانه روی سرورها متفاوت نصب شد برقرار کنیم مثلا برای ارتباط edge و hub transport از کامند زیر استفاده می کردیم
    New-EdgeSubscription -FileName "C:\EdgeSubscriptionInfo.xml" بعداش فایل تولیدشده ر ا روی hubtrsport server می بردیم و نصب می کردیم
    و در اخر هم دستور start edge synchronization میزدیم

mch
    mch آنلاین نیست.

خواننده
    نوشته
    294
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    22
    سلام دوستان ایارول های که تو سرور های مختلف نصب شده به صورت پیش فرض با هم ارتباط دارند یا باید تنظیم انجام داد؟

نوشته
    60
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    7
    سلام دوستان ایارول های که تو سرور های مختلف نصب شده به صورت پیش فرض با هم ارتباط دارند یا باید تنظیم انجام داد؟
    سلام یک دامین راه بندازید همه join شده باشد و بعد رول ها نصب شده باشد حتما ارتباط دارند با هم
    مشکلتون الان کجاست؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع