نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 2سپاس

موضوع: Exchange 2010 یا Exchange 2013 ؟؟؟

CSW
    CSW آنلاین نیست.
    نام حقيقي: امیر

عضو عادی شناسه تصویری CSW
    نوشته
    108
    سپاسگزاری شده
    81
    سپاسگزاری کرده
    75

Exchange 2010 یا Exchange 2013 ؟؟؟

سلام خدمت همه ی دوستان و علاقه مندان به دنیای ارتباطات

یه سوال از حضور متخصصین داشتم؟؟

با توجه به اینکه تاریخ انقضای آزمون 2010 Exchange server به کد 70-662 و 70-663 توسط مایکروسافت January 31, 2014 اعلام شده و

با توجه به اینکه برای Exchange server 2013 کد آزمون اعلام شده (70-341 و 70-342) و ایضا" با توجه به نوع سرور های موجود ( در حال حاضر تا یک سال آینده ) در محیط های سازمانی و اداری و تنوعشون :

میخواستم ببینم الان ( یعنی از یک ماه دیگه ) که میخوام شروع کنم به خوندن و یادگیری Exchange server کدوم ورژن رو بخونم :

2010 یا 2013 ؟؟؟؟

ممنون میشم هر کس برای پیشنهادش یه دلیل کوچولو هم بگه !!!

بازم از تمام کسانی که به داداش کوچیکشون ( یعنی من ) کمک میکنن کمال تشکر را دارم !!!

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: حامد

عضو عادی شناسه تصویری hamed_mhk
    نوشته
    789
    سپاسگزاری شده
    1062
    سپاسگزاری کرده
    4
    نوشته های وبلاگ
    4
    حاالا ما خیلی اهل داداش بازی و خاله بازی و اینا نیستیم ولی عارضم خدمتت که بدیهیه که اگر بخوای شروع کنی، بهتره بری یه راست سراغ 2013
    منتهای مراتب مشکلی که ممکنه داشته باشی‌ (که صد البته خواهی داشت) اینه که منبع مناسب نداری برای 2013 ! یا اینطوری بگم بهتره: برای اکسچنج و سوراخ سنبه‌هاش،‌ منابع بسیار بیشتری توی ورژن 2010 وجود داره ولی برای 2013 هنوز وجود نداره
    نمونه بخوام برات بیارم برو توی سایت TrainSignal و مقایسه کن....

فرقی که اکسچنج 2013 نسبت به 2010 کرده اینه که دیگه رولی به اسم Hub Transport به طور مستقل وجود نداره و با رول Client Access‌ یکی شده و یک سری تغییرات توی اینترگه شدن با نرم‌افزارهایی مثل شیرپوینت و لینک

روی همین حساب اگر بری اکسچنج 2010 هم یاد بگیری، فاصله‌ت با 2013 چندان کم نیست ولی در این قضیه شک و شبهه و بحثی نیست که اگر امکانش برات هست که با 2013 شروع کنی، شک نکن که این کار رو انجام بده !

exxtreme و CSW سپاسگزاری کرده‌اند.

CSW
    CSW آنلاین نیست.

نوشته
    108
    سپاسگزاری شده
    81
    سپاسگزاری کرده
    75
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_mhk نمایش پست ها
    حاالا ما خیلی اهل داداش بازی و خاله بازی و اینا نیستیم ولی عارضم خدمتت که بدیهیه که اگر بخوای شروع کنی، بهتره بری یه راست سراغ 2013
    منتهای مراتب مشکلی که ممکنه داشته باشی‌ (که صد البته خواهی داشت) اینه که منبع مناسب نداری برای 2013 ! یا اینطوری بگم بهتره: برای اکسچنج و سوراخ سنبه‌هاش،‌ منابع بسیار بیشتری توی ورژن 2010 وجود داره ولی برای 2013 هنوز وجود نداره
    نمونه بخوام برات بیارم برو توی سایت TrainSignal و مقایسه کن....

فرقی که اکسچنج 2013 نسبت به 2010 کرده اینه که دیگه رولی به اسم Hub Transport به طور مستقل وجود نداره و با رول Client Access‌ یکی شده و یک سری تغییرات توی اینترگه شدن با نرم‌افزارهایی مثل شیرپوینت و لینک

روی همین حساب اگر بری اکسچنج 2010 هم یاد بگیری، فاصله‌ت با 2013 چندان کم نیست ولی در این قضیه شک و شبهه و بحثی نیست که اگر امکانش برات هست که با 2013 شروع کنی، شک نکن که این کار رو انجام بده !

مرسی از کمکت حامد جان

من ویدئوی آموزشی Exchange 2013 رو کامل دارم از شرکت TrainSignal ولی دنبال یه پی دی اف کامل از کتابش میگردم .. Ebook اش رو میتونی برام پیدا کنی یا اگه داری بهم بدی ؟؟؟ یا یه لینکی ، تورنتی چیزی بدی خودم دانلود کنم.

ممنون میشم

ویرایش توسط CSW : 2013-04-19 در ساعت 06:51 PM

CSW
    CSW آنلاین نیست.

نوشته
    108
    سپاسگزاری شده
    81
    سپاسگزاری کرده
    75
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_mhk نمایش پست ها
    حاالا ما خیلی اهل داداش بازی و خاله بازی و اینا نیستیم ولی عارضم خدمتت که بدیهیه که اگر بخوای شروع کنی، بهتره بری یه راست سراغ 2013 .....

حامد به دلیل اینکه الان اکثر سرور های موجود 2003 و 2008 هست ، سازگاری Exchange 2013 با سرور های مذکور در چه حدیه ؟؟؟

اصلا سازگار هست ؟؟؟

نام حقيقي: حامد

عضو عادی شناسه تصویری hamed_mhk
    نوشته
    789
    سپاسگزاری شده
    1062
    سپاسگزاری کرده
    4
    نوشته های وبلاگ
    4
    برادر سازگاری یعنی چی ؟!

شما وقتی میخوای اکسچنج نصب کنی، قبلش یه ویندوز میریزی،‌ حالا اگر پا بودی، ویندوز 2012 میریزی و اگر هم نبودی یه 2008R2 میریزی

کلاً اونقدر تیریپ ویندوز و اینا تغییرات نداره که بخواد مشکل ساز بشه
    شما همون TrainSignal رو برو و اگر دانش شبکه و اینا هم داری،‌ ردیف میشی !

کلمات کلیدی در جستجوها:

trainsignal exchange 2013

پی دی اف کامل نصب و آموزش exchange 2013

exchange 2013 رولهای

70-342 دانلود آموزشی

مقایسه exchange 2010 با exchange 2013

ازمون اکسچنج کد 70-662

یک ویندوز اکسچنج 2010 دارم با یک ویندوز اکسچنج 2013

مقایسه exchange 2013 با 2010

برچسب برای این موضوع