نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 10
سپاس ها 16سپاس
  • 14 توسط DiGiBoY
  • 1 توسط DiGiBoY

موضوع: Alt-N.MDaemon.Pro.v12.5.6-DiGiBoY

نام حقيقي: محمد

خواننده شناسه تصویری DiGiBoY
    نوشته
    410
    سپاسگزاری شده
    414
    سپاسگزاری کرده
    74

Alt-N.MDaemon.Pro.v12.5.6-DiGiBoY

Alt-N MDaemon Pro 12.5.6:

MDaemon® Messaging Server, mail server software, supports IMAP, SMTP, and POP3 protocols and delivers solid performance from its feature-rich and user-friendly design. A trusted alternative to Microsoft Exchange, the MDaemon Messaging Server provides outstanding groupware features, integration with Microsoft Outlook (using Outlook Connector for MDaemon) and a multi-language webmail client for email access anywhere.

The mail server software provides secure, standards-compliant and low total cost of ownership (TCO) features for small-to-medium-sized businesses in multiple languages, while supporting mailing lists, content filtering, multiple domain support, flexible administration, and an open standards design for mobile access.

MDaemon Messaging Server supports most mobile devices with access to email, calendar, and contacts. For organizations that want simplicity, affordability, and compatibility between an on-premise email server and their BlackBerry smartphones, MDaemon includes
    support for BlackBerry® push email with a seamless management experience. MDaemon users can follow the simple and intuitive user interface to quickly set-up and receive push email delivery from the mail server to their favorite BlackBerry smartphone.

The MDaemon Messaging Server is a leader in email security using a layered approach (with SecurityPlus for MDaemon) offering proactive protection against email-borne threats of spam, viruses, and phishing. MDaemon Messaging Server uses the advanced email authentication techniques of Vouch By Reference (VBR) and validates and signs messages using DKIM, DK, Sender-ID, and SPF.

MDaemon Messaging Server is a globally trusted mail server and a solid alternative to Microsoft Exchange, with prices starting as low as $130.00.

این هم آخرین نسخه از نرم افزار میل سرور معروف MDaemon. این Release دارای Patch بوده و با استاندارد Scene تقدیم دوستان می شه. نسخه انگلیسی بوده و کاملاً هم تست شده. اگه مایل هستید که از SecurityPlus و یا Outlook Connector استفاده کنید باید اون ها به طور جداگانه از وب سایت شرکت Alt-N دانلود و نصب کنید.
    دوستانی که از نسخه های قبل از ۱۱ دارن Upgrade می کنن باید توجه داشته باشن که از نسخۀ ۱۱ به بعد، به صورت پیش فرض برای Login کردن باید از آدرس کامل ایمیل (یعنی username@domainname) استفاده بشه. اگه احساس می کنید که این موضوع کاربرهاتون رو اذیت می کنه می تونید این رفتار رو غیرفعال کنید. برای این کار به منوی Setup برید و Preferences رو انتخاب کنید. از پنجره ظاهر شده به قسمت System برید و تیک Servers require full email address for authentication رو بردارید.
    نکته دیگه ای که برای دوستانی که دارن Upgrade می کنن می تونه مهم باشه اینه که از نسخه ۱۲، Passwordها باید حداقل ۴ کاراکتری باشن. البته Passwordهای قبلی نیاز به تغییر ندارن اما برای Passwordهای جدید باید این شرط رعایت بشه.
    یه تنظیم دیگه که ممکنه دوستان مایل باشن انجام بدن اینه که MDaemon از نسخه ۷ به بعد به صورت پیش فرض به Passwordهای اصطلاحاً Strong نیاز داره (تعریف). اگه می خواید این رفتار رو غیرفعال کنید، به منوی Accounts برید و Account Settings رو انتخاب کنید. از پنجره ظاهر شده به سربرگ Mailbox از قسمت New Account Defaults برید و تیک Require strong passwords رو بردارید.
    امیدوارم دوستانی که مدیر شبکه هستن از نسخه آخر این میل سرور لذت ببرن.

Release Name: Alt-N.MDaemon.Pro.v12.5.6-DiGiBoY
    Release Date: 25 Jun 2012
    Release Type: Patch
    Language: English
    Size: 64.24 MB
    Link: http://rapidshare.com/files/771772306/Alt-N.MDaemon.Pro.v12.5.6-DiGiBoY.rar
    Password: www.digiboy.ir

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط ARM : 2012-08-31 در ساعت 01:13 PM علت: اصلاح لینک
    SADEGH65، Jasad، undocumented و 11 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

ARM
    ARM آنلاین نیست.
    نام حقيقي: علیرضا مشعلی

مدیر بازنشسته شناسه تصویری ARM
    نوشته
    1,898
    سپاسگزاری شده
    2497
    سپاسگزاری کرده
    1832
    با تشکر از DiGiBoY عزیز

لینک اصلاح گردید

خواننده
    نوشته
    18
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0

مشکل ارسال ایمیل توسط ورک استیشن

با سلام من یک سرورداخلی با ویندوز 2003 راه اندازی کردم و نرم افزار mdaemon v 12.5.6 را نصب کردم از ورک استیشن که ایمیل را می فرستم نرم افزار ایمیل سرور بسته می شود خواهشمند است راهنمایی بفرمایید

نام حقيقي: aa

خواننده شناسه تصویری shahein2
    نوشته
    437
    سپاسگزاری شده
    128
    سپاسگزاری کرده
    200
    آقا سلام
    نسخه 13 با نسخه 12 فرق داره ؟؟ ضمنا نسخه 13 حدود 256 مگ مشه اما این نسخه 64 مگ ، اینقدر تفاوت حجم برای چیه ؟؟
    برای نسخه 13 کرک هست؟؟
    ضمنا من فابل ها رو دانلود کردم ، برای نصب متوجه نشدم باید چه کا رکنم؟؟؟ داخل فایل فقط یه سری فایل زیپ بود؟؟

عضو عادی
    نوشته
    133
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    1

با تشكر
    .دانلود شد نصب شد و كرك شد بدون مشكل

نام حقيقي: aa

خواننده شناسه تصویری shahein2
    نوشته
    437
    سپاسگزاری شده
    128
    سپاسگزاری کرده
    200
    نقل قول نوشته اصلی توسط homa22 نمایش پست ها

با تشكر
    .دانلود شد نصب شد و كرك شد بدون مشكل
    داداش میشه توضیح بدید چطوری نصب کردید؟؟

نام حقيقي: محمد

خواننده شناسه تصویری DiGiBoY
    نوشته
    410
    سپاسگزاری شده
    414
    سپاسگزاری کرده
    74
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahein2 نمایش پست ها
    آقا سلام
    نسخه 13 با نسخه 12 فرق داره ؟؟ ضمنا نسخه 13 حدود 256 مگ مشه اما این نسخه 64 مگ ، اینقدر تفاوت حجم برای چیه ؟؟
    برای نسخه 13 کرک هست؟؟
    فرق که داره. می تونید Release Note رو از سایت رسمی Alt-N بخونید.
    راجع به کرک هم من شنیدم کرکش درست کار نمی کنه.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط shahein2 نمایش پست ها
    آقا سلام
    برای نسخه 13 کرک هست؟؟
    ضمنا من فابل ها رو دانلود کردم ، برای نصب متوجه نشدم باید چه کا رکنم؟؟؟ داخل فایل فقط یه سری فایل زیپ بود؟؟
    دوست عزیز تمام Releaseهای Scene همین جوری هستن!!!
    یه مرحله فایل های ZIP رو از حالت فشرده در بیارید تا یه فایل RAR از نوع Multipart بدست بیاید و یه مرحله هم این فایل رو Extract کنید.

*** تمام دوستان توجه داشه باشن که مطابق RuleSet مربوط به قسمت 0day از Scene، فایل های ZIP به صورت Archiveهای Single Part و فایل RAR به صورت یه Archive از نوع Multi Part باید باشه.

ویرایش توسط DiGiBoY : 2012-10-13 در ساعت 11:16 PM
    shahein2 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: ashkan

عضو عادی
    نوشته
    26
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    4
    سلام
    من mdaemon نصب کردم و با 1دامنه هم دارم ایمیل ارسال میکنم و دریافت میکنم حالا اگه بخوام چند دامنه دیگه روش بندازم و هرکدوم user های مختلف داشته باشند باید از کجا این کاررا انجام بدم؟
    با تشکر

نام حقيقي: عزیز مبصری

عضو عادی شناسه تصویری omid85m
    نوشته
    123
    سپاسگزاری شده
    24
    سپاسگزاری کرده
    74
    من که آموزش خوبی از این برنامه پیدا نکردم . آخرش هم نتونستم یه آموزش پیدا کنم که دقیق و ساده توضیح بده چطور میشه جیمیل و یاهو رو به این برنامه متصل کرد ...
    ولی برنامه خیلی خوبیه فعلا دارم تو شبکه ازش استفاده میکنم و خیلی از نامه نگاری ها از طریق اون انجام میشه

نام حقيقي: سید کریم

تازه وارد
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1

رفع مشکل غیر فعال شدن خودکار سرویس Mdaemon

ما روی سرورمان mdaemon را نصب نموده ایم و معمولا هم درست کار می کند ولی گاها سرویس Mdaemon خودکار غیر فعال می گردد و نمی دانم علت آن چیست. لطفا راهنمایی نمایید. اگر بخواهید می توانم webadmin را هم در اختیارتان قرار دهم.(البته شاید جای این درخواست اینجا نباشد ولی چون تازه ثبت نام کرده ام نمی دانم چطور باید تاپیک جدید ایجاد کنم.)

کلمات کلیدی در جستجوها:

دانلود Mdaemon

mdaemon.messaging.server.v12.5.6.pro.cracked.rar

دانلود نرم افزار mdaemon

mdaemon دانلود

دانلود mdaemon 13دانلود میل سرور mdaemonalt-n.mdaemon.pro.v12.5.6-digiboymdaemon 12.5.6 crackدانلود نرم افزار mdaemon mail serverMdaemonhttp:rapidshare.comfiles771772306Alt-N.MDaemon.Pro.v12.5.6-DiGiBoY.rar -search engine -Results found -recent files -weebly -Parent Directory -Similar Downloads -Advanced search -Popular Searches -Search for Sharedmdaemon دانلود نرم افزار mdaemon 12 دانلوددانلود برنام ایمیل سرور mdaemonنرم افزار mdaemonدانلود برنامه mdaemonدانلود نرم افزار Alt-N MDaemonدانلود آخرین ورژن mdaemonدانلود Alt-N MDaemonmdaemon pro دانلودpassword Alt-N.MDaemon.Pro.v12.5.6-DiGiBoY.rarmdaemon 13 دانلوددانلود MDaemon Mail servermdaemon pro v12.5.6 fullmdaemon pro 12.5.6

برچسب برای این موضوع