نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
سپاس ها 14سپاس
  • 10 توسط Hakimi
  • 4 توسط mohsengh

موضوع: راه اندازی mail server با نام دلخواه توسط Exchang server

نام حقيقي: Younes

عضو عادی
    نوشته
    60
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    17

Exclamation راه اندازی mail server با نام دلخواه توسط Exchang server

با سلام
    من می خواستم یه میل سروری رو تو شرکت راه اندازی کنم
    می خواسنم منو راهنمایی کنید که اگر بخوام به اسم شرکت دامین درست کنم با به عنوان xxx.com و بخوام سرور exchang هم به همون نام xxx.com Config کنم . و آدرس ایمیل هام بشن به اسم شرکت مثلاً yyyyy@xxx.com باید چه کارهایی بکنم در ضمن IP Valid هم دارم می تونم استفاده کنم .
    ممنون می شم منو راهنمایی کنین . مرسی

موضوعات مشابه:

عضو عادی
    نوشته
    60
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    17
    سلام
    کسی نیست ما رو کمک کنه ؟

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    دوست گرامی
    پرسش شما شبیه این است که من بپرسم اگر بخواهم خانه ای بسازم و یک در داشته باشد که بتوان از آن وارد یا خارج شد و آب و برق هم داخل خانه داشته باشم چکار باید بکنم. در ضمن یک مغزی قفل در هم دارم.

این پرسش احتمالا نمی تواند پاسخی به همراه داشته باشد. یا اگر داشته باشد بسیار کلی است. در این حد که به یک معمار مراجعه کن و از او کمک بگیر. یکی هم ممکن است بگوید برو فلان جا آجر بخر، سیمان را با آب مخلوط کن و ملاط درست کن. آجر ها را سطر به سطر روی هم بچین و بینشان ملاط بریز.

هزاران صفحه در مورد تحلیل و طراحی زیرساخت Exchange Server، انواع Role ها و انواع چیدمان های مختلف Exchange در شبکه، انواع روش های نصب و عیب یابی آن کتاب نوشته شده است که برای خواندن و فهمیدن آن باید دانش و شناخت کامل نسبت به مفاهیم شبکه و سرویس های مختلف وجود داشته باشد.
    اینها تازه سطح تئوری است، با همان مثال بالا اگر همه اینها خوانده شد و فهمیده شد، می شود مانند فارغ التحصیل رشته معماری که مهندسیش را گرفته و از دانشگاه فارغ شده. حالا با این دانش تئوری باید شروع کند به آزمایش در محیط آزمایشگاهی (LAB) تا با همه جزئیات و جوانبش آشنا شود. بعد می بایست چند بار کنار یک مهندس معمار بایستد و مراحل کار را در محیط واقعی ببیند. پس از آن است که می تواند به سراغ پیاده سازی عملیاتی برود.

این پاسخ صرفا برای شما نبود. این برای همه دوستانی بود که انتظار اشتباه دارند و چون برآورده نمی شود موجب دلخوری می شود.

پیروز باشید و پایدار

SADEGH65، vadood، ARM و 7 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    60
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    17
    خوب فقط می خوام بدونم که من با IP valid که دا رم می تونرم دامین خودم را رو سرور ثبت کنم یا باید تو یه شرکتی که خئمات هاستی می دن انجام بدم . من خودم برای تست و برای کار رو سروی که دارم می خوام این کارو عملی کنم . ممنون که راهنمایی کردین . فقط می خوام یه راهنمایی کوچیکی بکنین
    ممنون که وقت میزارین برای راهنمایی.

نام حقيقي: rahowa

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام
    آیا دامین را خریدید (رجیستر کردید)؟.اگر جواب بله هست میتونید این کار رو بکنید واگر نه اول باید یه دامین رجیستر کنید و بد بقیه قضایا.البته مشکلی‌ که بعدا احتمالا بش بر میخورید اینه که شما ip رو از isp گرفتید و نمیتونید برای این ip در جایی‌ PTR record
    تعریف کنید و isp تون هم فک نمیکنم که این کار رو براتون انجام بده.نتیجه اینکه بعضی‌ از mail server‌ها ایمیل‌های که از server شما میاد رو reject می‌کنن.بد از اینکه mail server خودتون رو راه اندازی کردید حتما از isp خودتون یا یک provider درخواست smtp relay server کنید. یعنی‌ mail‌های ارسالی‌ شما از طریقه smtp سرور یون‌ها send می‌شه

Hakimi، yones_62، mavrick و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: حامد

عضو عادی شناسه تصویری hamed_mhk
    نوشته
    789
    سپاسگزاری شده
    1062
    سپاسگزاری کرده
    4
    نوشته های وبلاگ
    4
    من میخوام یکی از اون جواب کلی‌هایی که برادر حکیمی گفتن رو بدم !!

با سلام
    من می خواستم یه میل سروری رو تو شرکت راه اندازی کنم
    می خواسنم منو راهنمایی کنید که اگر بخوام به اسم شرکت دامین درست کنم با به عنوان xxx.com و بخوام سرور exchang هم به همون نام xxx.com Config کنم . و آدرس ایمیل هام بشن به اسم شرکت مثلاً yyyyy@xxx.com باید چه کارهایی بکنم در ضمن IP Valid هم دارم می تونم استفاده کنم .
    ممنون می شم منو راهنمایی کنین . مرسی

بــــــــــــــــعـــــــ ـله میتونید !

فرض کنیم که اکسچنج رو درست کردی به صورت داخلی مثل بنز کار میکنه و ایمیل هم به بیرون میتونه بزنه
    حالا برای اینکه از بیرون بهش ایمیل بزنیم باید از اونجایی که اسم دامنه رو خریدی یک فقره MX Record تو DNS ش درست کنی (مثلاً به اسم mail.xxx.com) که تمامی درخواست‌های ایمیل رو بده به میل سرورت که آی پی ولید رو براش ست کردی !!!

کلمات کلیدی در جستجوها:

راه اندازی mail server

انواع mail serverراه اندازی mail server با exchangeدر مورد آموزش راه اندازی mail serverاموزش راه اندازی ایمیل سرور با exchangeنحوه راه اندازی یک ایمیل سرورراه اندازي mail serverتاریخچه mail serverنام سرور ایمیلآموزش راه اندازی سرور پست الکترونیک با Exchange Server 2007 اموزش میل سرور اکسچنجطریقه راه اندازی دامینروش های راه اندازی mailserverآیا میشود با exchange server میل سرور راه اندازی کرد؟تبادل exchang server باچگونه در شبکه دامین ایمیل را راه اندازی کنیمچگون برای شرکت exchange راه اندازی کنیمآموزش راه اندازی میل سرور در شبکه دامیناسامی انواع میل سرورهانحوه ست كردن ip valid در exchange 2010نحوه راه اندازی mail server با exchangeراه اندازی smtp relay در سرور 2007راه اندازی mailserverشركت نصب و راه اندازی exchange serverنحوه راه اندازي ميل سرور با اي پي وليد

برچسب برای این موضوع