نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: راه اندازی میل سرور بر روی لوکال هاست

نام حقيقي: آرمین سرخوش افشار

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

راه اندازی میل سرور بر روی لوکال هاست

با سلام
    من قصد دارم بر روی سیستم خودم یک میل سرور راه اندازی کنم برای ارسال ایمیل های تبلیغاتی .قبلا از نرم افزار QK SMTP server استفاده می کردم و ارسال هم می کرد ولی الان دیگه کار نمی کنه .با همین آیپی لوکال 127.0.0.1 ارسال می کردم که مثل اینکه این آیپی بلاک شده و دیگه ارسال نمی کنه ؟از نرم افزار raidenmaild هم استفاده کردم ولی این هم کار نکرد.لطفا راهنمایی کنید من چه کار باید بکنم ؟این کار خیلی حیاتیه. ولی میدونم این کار 100 درصد شدنی هست و میشه چون هیچ کاری نشد نداره ولی نمی دونم چجوری ؟لطفا راهنمایی کنید.
    در ضمن اگر یاهو و جیمیل آیپی 127.0.0.1 را بلاک کردند بر چه اساسی این ها کامپیوتر من را می شناسند؟من با برنامه مک کامپیوتر را هم تغییر دادم ولی فایده ای نداشت.چگونه سرور smtp بر روی لوکال راه اندازی کنم؟
    در ضمن وقتی با برنامه ارسال ایمیل ایمیل می فرستیم ایمیل به smtp local میره ولی برای ارسال به خارج این ارور را می دهد:
    Send mail from user@mail.com to user@mail.com(74.208.5.90) failed (Socket Error # 10060 Connection timed out.)[1]
    لطفا هرچه سریعتر پاسخ دهید

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط assa_91204 : 2012-02-08 در ساعت 01:14 AM

نام حقيقي: ودود

عضو عادی شناسه تصویری vadood
    نوشته
    741
    سپاسگزاری شده
    548
    سپاسگزاری کرده
    49
    دوست عزیز،
    مشکل شما احتمالا این است که isp شما ارسال ایمیل را با بستی پورت 25 بلاک کرده است. باید این رو از سرویس دهنده اینترنت خودتون سوال کنید.
    به نظر می آد ایمیل هایی که شما می فرستید نوعی spam هست و فرستادن این ایمیل ها با کامپیوتر شخصی به راحتی ممکن نخواهد بود و حتی بفرستید هم از spam filter ها شاید رد نشوند.
    اصولا هم 127.0.0.1 یک آدرس قراردادی هست و خارج از کامپیوتر شما معنی نداره و مشکل شما این نیست

نام حقيقي: آرمین سرخوش افشار

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط vadood نمایش پست ها
    دوست عزیز،
    مشکل شما احتمالا این است که isp شما ارسال ایمیل را با بستی پورت 25 بلاک کرده است. باید این رو از سرویس دهنده اینترنت خودتون سوال کنید.
    به نظر می آد ایمیل هایی که شما می فرستید نوعی spam هست و فرستادن این ایمیل ها با کامپیوتر شخصی به راحتی ممکن نخواهد بود و حتی بفرستید هم از spam filter ها شاید رد نشوند.
    اصولا هم 127.0.0.1 یک آدرس قراردادی هست و خارج از کامپیوتر شما معنی نداره و مشکل شما این نیست
    با سلام
    با تشکر از پاسخ شما
    ولی چرا پس اوایل بخوبی ارسال می کرد .به همه ایمیل ها هم ارسال می کرد.من آیپی ولید هم دارم اگر بخواهم با آیپی ولید این کار را بکنم و نه با 127.0.0.1 چطور؟لطفا راهنمایی کنید که چطور می توانم این کار را انجام دهم
    و سوال دیگر هم این که smtp yahoo چی هست ؟با smtp gmail میشه ارسال داشت ولی جیمیل در عضویت ایمیل محدودیت داره و فعال سازی داره .برای smtp yahoo با این آدرس امتحان کردم ولی جواب نداده
    smtp.mail.yahoo.com
    لطفا smtp رایگان معرفی کنید
    با تشکر

کلمات کلیدی در جستجوها:

راه اندازی میل سرور

نصب میل سرور لوکال

آموزش نصب smtp روی سرورنصب میل سرور روی لوکالنصب میل سرورراه اندازی ایمیل سرورآموزش فعال كردن از سرور شخصي smtpایمیل سرور با هاست شخصیآموزش راه اندازی میل سرور فعال کردن ایمیل در لوکال هاستارسال ایمیل از لوکال هاستراه اندازی سرور ایمیل لوکالsmtp.sendmail) چرا خطا می دهدمیل سرور شخصی رایگانمشکل با ارور 10060 proxifierراه اندازی سرور ارسال ایمیل تبلیغاتیمیل سرور رایگانآموزش نصب socket mailنصب میل سرور برای لوکال آموزش راه اندازی میل سرور شبکهبلاک شدن smtpروش ارسال ایمیل به صورت لوکالاموزش راه اندازی smtp service درلوکال هاستآدرس smtp_server در لوکال هاستتغییر آی پی سرور لوکال از 127.0.0.1

برچسب برای این موضوع