نمایش نتایج: از شماره 1 تا 11 از مجموع 11

موضوع: نحوه راه اندازی mail server

نام حقيقي: مرتضی

خواننده
    نوشته
    28
    سپاسگزاری شده
    13
    سپاسگزاری کرده
    2

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    از نرم افزار هایی مثل mdaemon , exchange , .. غیره می تونید استفاده کنید . فکر کنم یه پست در مورد کانفیگ ام دایمون و دانلودش و .. هست یه سرچ بکنید پیدا میشه ...

خواننده
    نوشته
    28
    سپاسگزاری شده
    13
    سپاسگزاری کرده
    2
    پس با این حساب یه mail server سه نرم افزار میخواد با یه اینترنت راهاندازی میشه

نام حقيقي: imannami

عضو عادی . شناسه تصویری imannami
    نوشته
    885
    سپاسگزاری شده
    436
    سپاسگزاری کرده
    10
    دوست عزيز ميل سرور اگه بخواي تو شبكه داخل نصب كني فقط نياز به يه سرور با ويندوز 2003 يا 2008 داره تمام
    ولي بخواي ميل سرور رو خارج از شبكه داشته باشي و از ميل ياهو و غيره برات ميل بياد و بره بايد يه اي پي وليد بخري و رو ميل سرورت كانفيگ كني

خواننده
    نوشته
    28
    سپاسگزاری شده
    13
    سپاسگزاری کرده
    2
    یه سوال اگه داخل شبکه باشه دومین میخواد دیگه؟؟؟؟؟

نام حقيقي: imannami

عضو عادی . شناسه تصویری imannami
    نوشته
    885
    سپاسگزاری شده
    436
    سپاسگزاری کرده
    10
    اره دوست عزيز

نام حقيقي: majid mardane

خواننده
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام
    شما رو به خدا هرکی تا حالا mail server روی سرور خودش Host کرده کمک کنه بگه چکار باید کرد؟
    می خواییم Exchange Server نصب کنیم و یه دومین رجیستر کنیم روش Set کنیم و Mail Server مون رو خودمون Host کنیم چه کار باید کنیم برام خیلی حیاطی اگه کسی هست که بلد باشه لطف کنه Step by Step بگه دعاش می کنم به خدا

آقا ایمان شما کمکم کن

ویرایش توسط erick : 2011-11-05 در ساعت 03:52 PM

نام حقيقي: محمد رضا نوری

خواننده شناسه تصویری mr_noori
    نوشته
    23
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    2
    سلام
    اگر تعداد کاربران زیادی ندارید
    محیط سرور تان ویندوز است یک محصول رایگان که ویزارد نصب هم دارد و تنظیمات آن راحت است hmailserver است که از سایت خودش هم می توانید آخرین نسخه را دانلود نمایید.
    http://www.hmailserver.com

خواننده
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    تعداد کاربرها نهایتا 30 تاست اما من می خوام با Exchange Server این سرویس رو راه اندازی کنم
    در ضمن ممنون که جواب دادین

نام حقيقي: ودود

عضو عادی شناسه تصویری vadood
    نوشته
    741
    سپاسگزاری شده
    548
    سپاسگزاری کرده
    49
    نقل قول نوشته اصلی توسط erick نمایش پست ها
    سلام
    شما رو به خدا هرکی تا حالا mail server روی سرور خودش Host کرده کمک کنه بگه چکار باید کرد؟
    می خواییم Exchange Server نصب کنیم و یه دومین رجیستر کنیم روش Set کنیم و Mail Server مون رو خودمون Host کنیم چه کار باید کنیم برام خیلی حیاطی اگه کسی هست که بلد باشه لطف کنه Step by Step بگه دعاش می کنم به خدا

آقا ایمان شما کمکم کن
    دنبال exchange نرو اگه حیاتی هست برات. با یه راه حل ساده تر شروع کن
    در ضمن ضرورتی نداره دامین (ad ds) داشته باشی

خواننده
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    آخه ما توافقمون سر Exchange هستش یعنی من باید سرویس میل رو روی Exchange به اینا تحویل بدم.
    بزارید بیشتر براتون توضیح بدم:
    ما 3 ستا سرور داریم که یکیش Active Directory , DHCP , DNS مون هستش و یکی دیگش Application Server + Sharepoint Server مون هستش و یکی دیگش هم Exchange Server
    حالا من می خوام اینا علاوه بر استفاده Local از Exchange شون بتونن استفاده اینترنتی هم داشته باشن یعنی مثلا یوزر تو خونش اینترنت داره و بدون استفاده از V - P - N و به صورت Internet Mail بتون Outlook ش رو Config کنه و آدرس ما که مثلا Mail.domain.ir هستش رو تو POP3 Server و SMTP Server وارد کنه و با توجه به یوزری که براش قبلا تو Exchange در بخش SMTP ساخته شده بتونه به Mail Server مون Connect شه
    حالا چیزایی که من متوجه شدم اینان :
    1 - باید یدونه Domain رجیستر کنم
    2 - یه Vali IP رو سرور داشته باشم و وقتی دارم Domain رجیستر می کنم Valid IP م رو بهشون بگم تا تو DNS اشون Set کنن.
    -----------------------------------------------------
    حالا مشکل من اینه که :
    1 - این Doman ای که خریدم رو تو DNS ام چه طور وارد کنم که وقتی طرف از بیرون Subdomain مثلا Mail رو زد (Mail.domain.com) به Exchange Server ام متصل بشه
    2 - Config کلی خود Exchange باید چی باشه که این ایمیلهایی رو که با Domain که خریداری کردم برام ارسال و دریافت کنه !

کمک کنیییید !!

کلمات کلیدی در جستجوها:

راه اندازی mail server

راه اندازی mail server 2008نحوه راه اندازی mail serverراه اندازی mail server در 2008راه اندازی mailserverراه اندازی میل سرور در ویندوز 2008راه اندازي mail serverآموزش تصویری mail serverفایل تصویری روش نصب وراه اندازی میل سرورراه اندازی mail server در ویندوز سرور 2008آموزش راه اندازی mail server در ویندوز سرور 2003آموزش نصب mail server در ویندوز سرور 2008راه اندازی smtp روی سرور 2008آموزش راه اندازی mail server در ویندوز 2008راه اندازی smtp سرورطریقه نصب mail serverراه اندازی mail server در ویندوزآموزش راه اندازی mail server در ویندوز سرورراه اندازی mail server در ویندوز سرورآموزش راه اندازی mdeamonفعال کردن smtp dhcp ایمیل سرور در win server 2008r2راه اندازی mail server localآموزش راه اندازی نرم افزار میل سرور exchangeچگونگی راه اندازی mail serverآموزش راه اندازی میل سرور در ویندوز سرور 2008

برچسب برای این موضوع