نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 10

موضوع: نحوه دریافت میل های روی دامین توسط میل سرور داخلی

نام حقيقي: محمد رواقی

عضو عادی شناسه تصویری SISYPHUS
    نوشته
    197
    سپاسگزاری شده
    176
    سپاسگزاری کرده
    22
    نوشته های وبلاگ
    6

نحوه دریافت میل های روی دامین توسط میل سرور داخلی

سلام
    چطوری میتونم میل های روی دامین اینترنتی رو Forward کنم روی میل سرور داخلی(Exchange server 2007)
    با این قسمت از میل سرور مشکل دارم.در ضمن از ایمیل های داخلی که با Exchange Server 2007 تنظیم شدند میتونم ایمیل بفرستم اما دریافت ؟؟؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: حسن رئیسی

عضو عادی . شناسه تصویری hraeissi
    نوشته
    1,195
    سپاسگزاری شده
    512
    سپاسگزاری کرده
    104
    این امکان روی میل سرور است بایستی اولاً کلیه ادرس ایمیلها را در میل داخلی تعریف کنید و در داخل میل سرور بخشی است که خودش هر چند وقت یک بار به سرور اصلی وصل میشه و اطلاعات را به میل داخلی منتقل می کند ولی با این کار دیگه امکان دسترسی یه میلها در سرور اصلی در شبکه اینترنت وجود ندارد مگر اینکه میل داخلی نیز به اینترنت متصل باشد

نوشته
    197
    سپاسگزاری شده
    176
    سپاسگزاری کرده
    22
    نوشته های وبلاگ
    6
    آقا لطف کردی ،اما یه کم دقیق تر بگو.اینطوری که شما گفتی مطمئنم غیر از خودت و کسانی که این کار رو قبلا انجام دادند کسی دیگه نفهمید.

نوشته
    197
    سپاسگزاری شده
    176
    سپاسگزاری کرده
    22
    نوشته های وبلاگ
    6

جوااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااب

یعنی واقا کسی نیست جواب بده؟
    خیلی گشتم تو اینترنت نیست
    یکی کمکم کنه لطفا

نام حقيقي: Alireza

خواننده
    نوشته
    64
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    34
    ابتدا باید یک آدرس ایمیل روی اینترنت تعریف کنی و همه آدرس های ایمیل را به این آدرس فوروارد کنی بعضی از پنلها امکان به نام کچ ال دارن که با تعریف این ایمیل همه ایمیلها بطور اتوماتیک به این ادرس فوروارد میشن بعد باید رو سرور داخلیت کاربران را بسازی و گزینه دریافت را روی ادرسی که بقیه ادرسها را فوروارد کردی تنظیم کنی اگه از نرم افزار Mdaemon استفاده میکنی میتونم دقیقتر راهنمایت کنم

نام حقيقي: Peyman Yousefi

عضو ویژه شناسه تصویری darklove
    نوشته
    3,330
    سپاسگزاری شده
    1005
    سپاسگزاری کرده
    318
    نوشته های وبلاگ
    7

نوشته
    197
    سپاسگزاری شده
    176
    سپاسگزاری کرده
    22
    نوشته های وبلاگ
    6

SMTP Telnet

دوستان عزیز تشکر از راهنمائی هاتون.مشکلم تقریبا حل شد.ولی الان یک مشکل عجیب دارم.میل سرور رو Publish کردم و زمانی که می خوام تست Listening Ports بگیرم.تمام پورت های لازم مثل IMAP4.POP3.HTTPS و SMTP باز هستند.به تمام پورت ها می تونم TELNET کنم،اما به پورت( 25)SMTP نمیشه Telnet زد.جالب اینجاست که میتونم از Internal Network به Exchange server,با telnet کار کنم و بنر smtp رو میبینم.اما از External Networksاین امکان وجود نداره.حتی به طور مستقیم Exchange رو در اینترنت قرار دادم و IP Valid دادم بهش و متوجه شدم که بازم نمیشه بهش Telnet کرد.کسی نظری داره؟ به نظرتون از چی میتونه باشه؟
    در ضمن یه گزارش از سایت MX Lookup Tool - Check your DNS MX Records online - MxToolbox دارم به شرح زیر گفتم شاید کمک کنه:
    220 mail.mydomain.com Microsoft ESMTP MAIL Service ready at Wed, 18 Aug 2010 09:59:34 +0330

Not an open relay.
    0 seconds - Good on Connection time
    6.817 seconds - Warning on Transaction time
    OK -xxx.xxx.xxx.xxx resolves to something.net
    Warning - Reverse DNS does not match SMTP Banner

Session Transcript:
    HELO please-read-policy.mxtoolbox.com 250 mail.mydomain..com Hello [xxx.xxx.xxx.xxx] [296 ms] MAIL FROM: <supertool@mxtoolbox.com> 250 2.1.0 Sender OK [296 ms] RCPT TO: <test@example.com> 550 5.7.1 Unable to relay [5320 ms] QUIT 221 2.0.0 Service closing transmission channel [296 ms]

نام حقيقي: محمد تقی غلامی انبوهی

عضو ویژه
    نوشته
    1,529
    سپاسگزاری شده
    824
    سپاسگزاری کرده
    1975
    نه دوست خوب درستش فوروارد نیست دانلوده نرم افزارهایی مثل gfi یا exchange pop3 استفاده کنید قبلا توی همین سایت هم یه نرم افزار معرفی شده بگردید هست

نوشته
    197
    سپاسگزاری شده
    176
    سپاسگزاری کرده
    22
    نوشته های وبلاگ
    6

تفاوت ها در چیه؟

ببینید من با cpanel کار میکنم و میتونم تمام ترافیک میل رو به یک MX Record بفرستم که میشه همون Forwarding
    اما شما میگی درستش POP3 Downloader.من دوتا مشکل دارم یکی اینکه چه فرقی بین Forwarding و POP3 Downloader هست و دیگری اینکه نمیدونم چطور این ها را Config کنم.لطفا Step by Step کمکم کنید.پیشاپیش ـشکر میکنم

نام حقيقي: Alireza

خواننده
    نوشته
    64
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    34
    من فکر میکنم تفاوت جوابها در اینه ما هرکدام از نرم افزارها و به طبع اون از اصطلاحات مربوط به همان برنامه استفاده میکنیم اگه یکم در باره سرورت و محیط کار توضیح بدی فکر کنم راحتر بشه توضیح داد

کلمات کلیدی در جستجوها:

http://forum.persiannetworks.com/f100/t37532.html

میل سرور داخلی

mx lookup تست

آدرس SMTP بر روي سرور اينترنت

ایمیل سرور داخلی

اتصال smtp به exchange

میل سرور Exchange server

نحوه کار میل سرور

cpanel.abhar

تنظیمات میل سرور داخلی

راهنمایی در کانفیگ mdaemon mail serverنرم افزار میل سرور داخلیاتصال میل سرور داخلی به اینترنتچگونگی ارتباط در میل سرور ارتباط میل سرور و دامینتنظیمات میل سرور برای یک دامین تنظیمات دامین برای ایمیل سرورفوروارد Cpanel به اکسچنجآدرس اينترنتي 10 ميل سرورنحوه ارتباط gfi mail با external smtp serverایمیل داخلی mx entryارسال ایمیل از یاهو به سرور داخلینحوه دريافت تنظيمات سرورمشکل دریافت نکردن mdeamon mdaemon زمان دريافت ميل توسط

برچسب برای این موضوع