صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 21 از مجموع 21

موضوع: طراحی یک میل سرور از ابتدا

نام حقيقي: Hasan Asghari

عضو عادی . شناسه تصویری asghari70
    نوشته
    786
    سپاسگزاری شده
    290
    سپاسگزاری کرده
    634
    اگر مي خواهيد بر روي دومين ميل سرور راهندزي كنيد ابتدا بايد سرويس smtp,pop3 را از server managment نصب كنيد بعد از نصب وارد console pop3 شويد و يك maile server اضافه كنيد مانند yahoo.com بعد از آن درون ميل سرور add user كنيد و نام يوزر را وارد كنيد براي مثال ali(به خاطر داشته باشديد كه هر يوزري را كه مي سازيد در a.d نيز ايجاد مي شود پس از ساختن يوزرهاي تكراري خوداري كنيد) پس از ايجاد يوز كه به اين صورت نمايش داده مي شود ali@yahoo.com آن را با تولزهايي مانند Outlook Express , ... لاگين كنيد براي همين Outlook Express را باز كزده و از بخش toolsوارد accunts شويد و از گزينه add new maile را انتخاب كنيد .display name را يك چيزي بدين و next را بزنيد در بخش email address ميل را وارد كنيد براي مثال ali@yahoo.comكليد next را بزنيد و هردو incoming و outgoing را ip ميل سرور را بدين در بخش بعدي يوزر و پسورد را بدين و سلاممممممممممممممممممم///////////////...........

نام حقيقي: Mohammad

عضو غیر فعال
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام و احترام
    دوست عزیز به نظر من انتخاب میل سرور کاملا به شرایط و محیط کاری شما بستگی داره ،
    اما می تونم چند ویژگی بسیار خوب از Exchange server به شما بگم که شاید باعث بشه در انتخابتون دقت بیشتری کنید ،
    تمامی صحبت های دوستان درست بود اما یکی از بهترین ویژگی های Exchange در دسترس بود و داشتن منابع برای حل مشکل اونه چون این محصول مال مایکروسافته و به راحتی می تونی منابع گیر بیاری یادتون نره که ایمیل یکی از مهمترین سرویسهای یک شرکته پس به فکر اینکه قطع بشی و بتونی معطل بشی نیاش.
    دومین ویژگی که این محصول رو می تونه متمایز کنه قابلیت Office Communication که با محصولات مایکروسافت به خوبی ست میشه
    و سومین ویژگی که در یک شبکه LAN که معمولا سازمانهای اداری از اون بهره میگیرند قابلیت نصب outlook ها در مد Exchange هست که این قابلیت هم در وضعیت اینترنت شما خیلی تاثیر داره (یعنی کاربر بدون در اختیار داشتن اینترنت قادر به ارسال ایمیل میباشد) , هم خطرات احتمالی رو جلوگیری میکنه هم با سرعتی نزدیک به سرعت lan شما قادر به ارسال و دریافت نامه ها میباشید
    در پایان اضافه کنم که می دونم محصولات مایکروسافت ضعفهای زیادی داره اما باید در انتخاب مزایا و معایب رو همیشه در کنار هم چید تا انتخاب درستی را داشته باشیم
    با بهترین آرزوها
    محمد

نام حقيقي: حمید

تازه وارد شناسه تصویری h411
    نوشته
    20
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    0
    از برنامه qmail که آموزشش تو همین سایت هم زیاده و تحت لینوکس یا از smartermail که تحت ویندوز هم زیاد داره می تونی استفاده کنی.
    smartermail خیلی راحته و کرکشم می تونی پیدا کنی و البته قشنگه و تحت وب ولی خب به امکانات exchange و همین طور پشتیبانیش که دوستان گفتن نمی رسه.

نام حقيقي: amir hossein

خواننده
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    سلام دوستان
    یه سوال ؟؟

این میل سرور که ما راه اندازی میکنیم چه مزیتهایی نسبت به میل هایی مثل یاهو داره ؟!!
    مثلا از لحاظ امنیت و پشتیبانی و اینکه طرف میخواد براش هزینه کنه ارزش داره ؟!!

یعنی اینو میخوام بگم که دوباره کاری نکنیم

ممنون

نام حقيقي: حمید

تازه وارد شناسه تصویری h411
    نوشته
    20
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    0
    بستگی به کاربریت از میل سرور داره،طبیعتا برای کاربرای لوکالت خیلی خوبه،خب برای کاربرای اینترنتیت هم بستگی به سرعت و پهنای باندت داره.

این کار به نظر من فقط برای پشتیبان گیری خوبه و کاربردیه حالا اگه شما استفاده به غیر از این بخواین بکنین بفرمایید تا بگم بهتون خوبه یا نه.
    راستی می تونی امتحان کنی خب،دانلود یه میل سرور ،نصب و کانفیگ کن اگه خوب بود راه اندازیش کن.

dzzv_13 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: amir hossein

خواننده
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط h411 نمایش پست ها
    بستگی به کاربریت از میل سرور داره،طبیعتا برای کاربرای لوکالت خیلی خوبه،خب برای کاربرای اینترنتیت هم بستگی به سرعت و پهنای باندت داره.

این کار به نظر من فقط برای پشتیبان گیری خوبه و کاربردیه حالا اگه شما استفاده به غیر از این بخواین بکنین بفرمایید تا بگم بهتون خوبه یا نه.
    راستی می تونی امتحان کنی خب،دانلود یه میل سرور ،نصب و کانفیگ کن اگه خوب بود راه اندازیش کن.
    خیلی ممنون دوست خوبم

سوال:
    نسخه لینوکسی کار کنم یا ویندوزی ؟
    کدومش بهتره از لحاظ کارکردن باهاش ؟
    و اینکه اگر لینک دانلودی برای دانلود میل سرور خوب داری ممنونت میشم بزاری
    چون من نمیدونم کدومش بکارم میاد
    آخه اگر بشه میخوام لینوکسی کار کنم

هر چند در لینوکس ضعیف هستم ولی میخوام کم کم روش کار کنم

باز هم ممنون

ببخشید یه سوالم جا مونده:

بعد از دانلود یک میل سرور اون رو باید کجا نصبش کنم؟
    منظورم اینه که میتونم مثلا با ویندزی که الان دارم روش کار میکنم نصب کنم یا به یک ویندوز سرور نیاز دارم
    و همچنین چطوری میتونم با ویم ویور پیادش کنم

ممنون

ویرایش توسط dzzv_13 : 2011-04-26 در ساعت 06:37 PM

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

http://forum.persiannetworks.com/f100/t36943.html

آموزش mdaemon

مزایای میل سرور

راه اندازی میل سرور

درباره mdaemonآموزش میل سرورتاریخچه میل سرورطراحی میل سرورآموزش ساخت میل سرورمیل سرور تحقیق در مورد میل سرورساخت یک میل سرورآموزش میل سرور از ابتداایجاد یک میل سرورساخت میل سرورمزایای میل سرور mdaemonSmarterMailhttp://forum.persiannetworks.com/f100/t36943-2.htmlنحوه ایجاد میل سرورآموزش میل سرور mdaemonآموزش hmailserverمزاياي ميل سرورميل سرورطراحی میل سرور از ابتداآموزش راه اندازي ميل سرور

برچسب برای این موضوع