صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 20 از مجموع 20

موضوع: ايراد در ارسال ايميل همراه با attach به ياهو

عضو غیر فعال
    نوشته
    46
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    0
    با سلام خدمت اساتید من حودم هاستینگم رو پارس آنلاین هستش
    جدیدن پارس آنلاین و ISp های مثل اون برای اینکه از دست اسپم ها و نامه های تبلیغاتی کاربراشون که مثل هرزنامه عمل میکند و باعث بسته شدن IP اونامیشه اومن پورتهای اتنتیکیت رو بستن و سرویس هاشم غیر فعال کردن .

به نظر من هرچه میکشیم از ..... خودمون هستش

نام حقيقي: Ada, Ada

خواننده
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

رفع مشکل در ارسال mail با ضمیمه بالای 2MB از Mdaemon به Yahoo

با سلام خدمت دوستان. برای رفع این مشکل در نرم افزار Mdaemon می توانید از ترفند زیر استفاده نمایید:

ابتدا در پوشه app مسیر نصب Mdaemon فایلی به نام Mdaemon.ini وجود دارد. آنرا با Notepad باز کنید .خط SendBufferSize را یافته و مقدار پیش فرض اون 0 را به عدد 262144 را که در واقع 256*1024 می باشد تغییر دهید. با این کار سرعت ارسال mail که به طور پیش فرض بیش از 25K نبوده است را به 256K خواهید رساند و زودتر mail به سرور مقصد از جمله یاهو می رسد. (سرور یاهو در بسیاری از موارد دارای زمان Timeout پایینی است و انتظار دارد که سرور طرف مقابل آن Mail رو به سرعت به اون برسونه!)

در ثانی بهتر است Maximum concurrent SMTP outbound sessions را در قسمت Sessions در Default Domain این نرم افزار از مقدار پیش فرض 30 به عدد پایین تر مانند 5 تغییر دهید.
    این کار برای این است که در هنگام ارسال چندین mail به سمت یاهو از طرف کاربران مختلف IP شما به دلیل اتصالات همزمان به یاهو بلاکه نشود.

با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان

نام حقيقي: farnaz

عضو غیر فعال
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    ا سلام مجدد
    راه حل پيشنهادي بالا هم فايده نداشت و الان چند ماهه همين وضعيته .بايد چي كار كرد؟!

نام حقيقي: ali falah

خواننده شناسه تصویری Mehrany
    نوشته
    118
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    76
    من هم دقیقا همین مشکل را دارم . ما یmail server داریم و با 2007 outlook ایمیل ها را می فرستیم اما با این مشکل برخورد کردیم .

نام حقيقي: farnaz

عضو غیر فعال
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0

بالاخره!

سلام به همگي
    بالاخره بعد از 2 روز سيريش شدن به پارش آنلاين و حدود 8 ساعت تلفن رو نگه داشتن مدير بخش noc اين شركت آب پاكي رو ريخت رو دستم و گفت كلا همينه كه هست و در حال حاضر به yahoo بيشتر ازين نميشه نزديك شد!!!!!!
    پيشنهاد هم داد كه mailserver رو linux كنيد كه بتونيد طول session ها رو تغيير بديد. خودش با اين روش مشكلشو حل كرده!!!
    من ميگم بريم خدا رو شكر كنيم همين 2 mb رو هم ميشه فرستاد.

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

مشکل attach در یاهو

علت اتچ نشدن فایل در ایمیلمشکل اتچ نشدن فایل در ایمیلمشکل اتچ در یاهودلیل اتچ نشدن فایل در ایمیلمشکل attach در ایمیلمشکل اتچ نشدن در یاهودلیل اتچ نشدن فایلعلت اتچ نشدن فایلعلت اتچ نشدن فایل در یاهوattach نشدن فایل در یاهو مشکل اتچ نشدن فایل در یاهواتچ نشدن فایل در یاهوعلت attach نشدن ایمیلدلیل اتچ نشدن فایل در یاهواتچ نشدن در یاهوattach در ایمیلايمل ياهومشکل attach یاهوattach در یاهونحوه اتچ کردن فایل در یاهومشکل attach در yahooفرستادن فایل با ایمیل یاهونحوه attach کردن فایل در yahooمشکل اتچ فایل در یاهو

برچسب برای این موضوع