نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7
سپاس ها 2سپاس

موضوع: تقسیم ایمیل در شبکه

عضو غیر فعال
    نوشته
    57
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    1

تقسیم ایمیل در شبکه

سلام بر همه مهندسینمن یه راهنمایی می خوام . فرض کنیدهمه پرسنل شرکت تو یه سایت مثلا جی میل برای خودشون یه اکانت دارن آیا برنامه ای هست که بره تمام این ایمیلها رو خودش بگیره بعد پرسنل از روی سرور با Outlook بگیرن یعنی فرض بفرمایید هیچکس به غیر از سرور اینترنت نداره ممنون

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    تفسیر ایمیل یکی از وظایف Mail Server هاست. شما می بایست یک Mail Server داخلی راه اندازی کنید تا دقیقا همین کاری که مورد نظرتان است را برایتان انجام دهد.

عضو غیر فعال
    نوشته
    57
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    1
    ممنون از جواب من نرم افزار mdeamon را دانلود کردم ولی جایی ازش ندیدم که بشه سرور اینترنتی رو تعریف کرد مثلا جایی که بشه mail.yahoo.com رو براش تعریف کرد تا بره از روی سایت یاهو ایملهای افراد رو بیاره بعد اونا از روی سرور بخونن

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4

DomainPOP Mail Collection

Using MDaemon's DomainPOP Mail Collection features.

Use DomainPOP Mail Collection (Setup DomainPOP…, or F8) to configure MDaemon to download mail from a remote POP mailbox for redistribution to your users. This feature works by using the POP protocol to download all the mail found in the ISP's POP mailbox associated with the specified logon. Once collected, the messages are parsed according to the settings provided on this dialog and then placed in user mailboxes or the remote mail queue for MDaemon to deliver, just as if the messages had arrived at the server using conventional SMTP transactions.

MDaemon :: DomainPOP Mail Collection

babbazzaz و hashemie سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو غیر فعال
    نوشته
    57
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    1
    بببخشید مهندس من این صفحه شما رو بررسی کردم تو این قسمت نمی توان 20 تا ایمیل رو برای چک کردن وارد کرد کلا یدونه دارهمثلا الان من یه سایت برای یه شرکتی تشکیل دادم که 20 نفر پرسنل این شرکت همه ایمیل دارن من هر چی بالا پایین کردم جایی ندیدم بشه این 20 رو تعریف کرد

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    Your answer is: MultiPOP
    What is the difference between DomainPOP and MultiPOP?

DomainPOP is used if you'd like the host mailbox's contents to be 'parsed' for recipient information and delivered to various users on your MDaemon machine. This would typically be the case if the ISP or mail host is hosting a 'Catch-all' mailbox for all addresses on a domain.

MultiPOP is used if the mailbox contents at the host will only be delivered to one user on your MDaemon server. This function takes all mail from the mailbox and simply places it in the user's account on the MDaemon server.

نام حقيقي: حمید حشمتیان دو کوهه

عضو غیر فعال
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    البته نصب یک میل سرور شاید بتونه بهتون کمک کنه ولی شاید همچنین امکانی نباشه به احتمال زیاد باید نرم افزارهایی باشند که این کار رو انجام بدن ولی حداقل تمام کامیپوترهای شرکت باید با هم شبکه باشند تا آوت لوک اصلی مطالب رو بخونه و سایرین بتونن ازش استفادهکنند . ( چرا آت لوک را شیر نمی کنید ) ؟

ویرایش توسط ARM : 2010-01-28 در ساعت 12:01 PM علت: تجاری

کلمات کلیدی در جستجوها:

محمد حکیمی -محمد حکیمی نیا شبکه

چیست catchall email mdaemon

mail boxes چیست

نحوه تعريف كردن catchall در mdaemon

mdaemon how to setup domainpop with a catch all user on Gmail

برچسب برای این موضوع