نظرهای وبلاگ ها

1. شناسه تصویری mkz2020
    • |
    • permalink
    سلام داداش ما 2000 سال پیش اومدیم یه سوال پرسیدم دیگه هم نیومدیم سایت تاالان ..همه چیز تغییرکرده ازظاهر سایت بگیر تا بیشتر شما اون موقع شما مدیر بودی یه اخطار به مادادی تاالان دسترسی ما رو به سایت با مشکل مواجه کردی .دستت درد نکنه حتی نمی تونیم یه پیام به مدیرسایت بدیم بابا دسترسی ما رو درست کنه ای ول داری .......خوب حالا بی خیال دسترسی رو درست کنید لطفا 2 این بخش خصوصی کاربران دیگه چیه ..یه خورده دربارش توضیح می دین ... البته با یه پیام خصوصی توضیح بدین که من بدونم دسترسی درست شده ازاینکه این جا مطرح کردم می بخشید موفق باشی
  2. شناسه تصویری M1K41L
    • |
    • permalink
    سلام . عذر خاهی میکنم که این سوال را اینجا مطرح میکنم .
    1- چرا این سایت قسمتی با عنوان " انتقادات و پیشنهادات " ندارد ؟
    2- چرا هنگام ثبت نام این سوال امنیتی سخت هست ؟؟؟ یعنی من که از شبکه سررشته ندارم ، نمیتونم جواب سوال را بدم و باید به استادم زنگ زده و جواب سوال تصادفی یا امنیتی را بدم .
    امیدوارم منظور بنده را درک کرده باشید .
  3. شناسه تصویری smartxquit
    • |
    • permalink
    سلام و با تشکر از مطالب خوبتان
    راستش من یه مشکل در رابطه alc دارم و هر جا که وشتم کسی هم کمکم نکرد اگر براتون امکان داره شما منو راهنمایی کنید. من تو شبکه ای هستم که رنج آپی اون 192.168.1.1 الی 192.168.3.255 است . و مسک اون 255.255.252.0 حالا میخواهم یکی از پورت های سویچ من مثلا پورت 0.10 صرف نظر این که چه کامچیوتری به اون وصل میشه و چه اپی از dhcp میگیره میخوام که با اپی 192.168.1.1 دسترسی نداشته باشه. اگه ممکنه بزرگواری کنید و جواب این سوال منو به این ایمیل بدهید.smartxquit@yahoo.com بی نهایت ممنون میشم.
  4. شناسه تصویری SADEGH65
    • |
    • permalink
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid1987
    با سلام و احترام

دوستان من 2 تا اینترنت دارم و میخوام باهم ادغام کنم ! چیکار باید بکنم؟ الان 2تا مودم دارم 2 تا اینترنت ! اگه راهنمایی بکنید ممنون میشم.
    سلام
    بهتر است در فروم این درخواست را مطرح نمایید ( البته با اعلام تمامی شرایط از نظر تجهیزات ، هزینه ، اطلاعات و ... ) تا دوستان شما را راهنمایی کنند .
    البته قبل از پرسش در صورت جستجو به احتمال زیاد به جواب خود خواهید رسید.
  5. شناسه تصویری hamid1987
    • |
    • permalink
    با سلام و احترام

دوستان من 2 تا اینترنت دارم و میخوام باهم ادغام کنم ! چیکار باید بکنم؟ الان 2تا مودم دارم 2 تا اینترنت ! اگه راهنمایی بکنید ممنون میشم.