صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 30

موضوع: چكاركنم كه يوزرهام نتونند همديگه رو هك كنند

خواننده شناسه تصویری KgbCia
    نوشته
    658
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    81
    سلام
    خدمت دوستان عرض کنم که این دوستان خالی نبستند.جلو چشم خودم این بلا رو سر یوزرام در آوردند.
    اما من که نمی تونم دستگیرش کنم.تازه بهش اکونت مجانی دادم که نره یوزرنیم و پسورد مردم رو هک کنه.بهش گفتم هر چی خواستی اکونت بهت می دیم ولی مردم رو هک نکن.همچنین به یوزرام گفتم فایروال مجانی براتون نصب می کنیم .اما همه که نمی آن فایروال نصب کنن.
    من دنبال یه راه مطمین می گردم که لا اقل دیتابیس خودم هک نشه.حالا اگه تونستیم امنیت یوزرامون رو تامین کنیم که چه بهتر و اگر تنونستیم .........
    یه نکته: من و جناب مودم از یه شبکه هستیم و اگر بعضی اوقات از زبان من یا از زبان مودم بود به بزرگواری خودتون ببخشید
    دست همتون مرسی

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    رضا جان، اينجاست که تفاوت يک سيستم حرفه ای با سيستمی که فقط کار ميکنه معلوم ميشه.

جواب در استفاده از يک Firewall است. Firewall ای که اجازه ندهد کسی Port Scan انجام بده، Port های شناخته شده مورد استفاده ويروسها را ببنده و در عين حال برای سرويسهای مختلف نظير P2P يا Chat مشکلی ايجاد نکنه.

همچنين بايد سيستم Accounting از RAS Server جدا بشه و در محدوده DMZ قرار بگيره.

باز هم اصرار ميکنم نوشته NetMaster رو بخونين. راه Secure کردن شبکه رو مختصر و مفيد توضيح داده.
    استفاده از يک Firewall،
    تقسيم شبکه به سه قسمت Red, Green, DMZ،
    قرار دادن کليه Server ها (FTP, Web, Mail, Accounting و . . .) در محدوده DMZ،
    قرار دادن کاربران (RAS) و سيستمهايی که از اينترنت استفاده ميکنند در محدوده Green،
    قرار دادن Router نهايی و سيستم دريافت از ماهواره در محدوده Red،

با اين روش هم امنيت سيستمها از نفوذ از طريق اينترنت تامين ميشه و هم از نفوذ کاربران در امان ميمونه.
    همچنين امنيت کاربران نيز تا حد زيادی تامين ميشه.

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    چاكرم محمد جون. بابا ما كه زمين خوردتيم

عضو غیر فعال
    نوشته
    23
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام

با یه مالتی پورت و دوتا سیستم و یه سوییچ و یه دستگاه سند و رسیو چه طوری منطقه بندی کنم.
    روتر هم ندارم.آخه فکر بیچاره ها باید بود...
    فوقش بخوایم سکیور کنیم باید با یه فایروال این کار رو انجام بدیم.حالا این فایروال چی باشه جای بحث داره.

عضو غیر فعال شناسه تصویری NetMaster
    نوشته
    376
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    You can do it with PNC-Box
    It can secure your network easily, and have minimum 3 networks for you, Internet - Lan and DMZ.

نوشته
    658
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    81
    سلام
    PNC-Boxاصلا چی هست . سخت افزاریه یا نرم افزار.
    قیمتش چقدر هست.قدرت مانورش چقدره .آخه اولین باریه که اسمش رو میشنوم.
    برانصبش خیلی دنگ و فنگ داره ؟

نوشته
    376
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    PNC-Box price depent on your configuration, and what modules you need in it.
    Basic configuration is:
    Kernel 2.4.7#1 with Single CPU
    Squid 2.5Stable6
    IP Tables 1.2.9
    Snort 2.0
    Guardian
    Open-Swan 1.0.7

You can put it on a Pii 300 MHz with 128 Ram and it well have protected from 20'000 session and 10 Mbit connection throughput. (no cache)
    if you need to use the Squid and have the PNC-Box as your cahce server as well, then you need a more powerfull CPU (Piii 600 + ) and 512 ram+
    It's complied to suite 1386 intel based CPU, you can have running on AMD XP CPU and 512 DDR Ram to serve a lan gaming plus 2Mbit internet + caching and IDS/IDP (Intruder detection and protection). the price start from 500'000 (Na Ghabel) and teh hardware is based on your configuration, as i mentioned above. you can buy the hardware and take the software to install on it, installtion must be onsite, and maintinance is free for the first yea including, free updates.
    You can ask Koroosh to send you some screen shuts, but don'e worry about (tang /fang) the administration is all via web and detailed logging and viewing is there on 256 AES encryption. you can use SSH2 to login remotely to your box and check it out, or you can browse in your box and check whatever logs you need, running services, bandwidth utilization.

nkm
    nkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Ali, Niknam

مدیر بازنشسته شناسه تصویری nkm
    نوشته
    2,552
    سپاسگزاری شده
    519
    سپاسگزاری کرده
    197
    نت مستر جان
    ما اكثرا تازه كاريم
    زبان هم كه ماشااله
    يكي فارسي بنويسي بد نيس
    تازه خيلي ضايع هست اين همه تو سر خودشون ميزنن ميگن فارسي بنويسين بعد مدير بياد فينگليش بنويسه!
    خودمون اول رعايت كنيم بعد به بقيه بگيم
    برنخوره ، دوستانه گفتم :x

بزودی دوباره برمیگردم!
    ------
    علی نیکنام
    ali { a@t } niknam.ir

نوشته
    376
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    I am sorry that my Farsi is not that good in writing, you can help by translating

نوشته
    658
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    81
    سلام
    شما غصه فارسی نوشتنتون رو نخورید.ماشاالله هممون فارسی رو پاسیم منتها انگلیسی رو........
    اگه تو فارسی نوشتن مشکل دارین میتونم پیشنهاد کنم یه انجمن فارسی نویسی راه بندازین هممون بهره مند بشیم.
    برا فارسی نوشتن من حاضرم ادمینیستریتور بشم
    البته اینا رو از جهت شوخی عرض کردم.

نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    نقل قول نوشته اصلی توسط NetMaster
    PNC-Box price depent on your configuration, and what modules you need in it.
    Basic configuration is:
    Squid 2.5Stable6
    IP Tables 1.2.9
    Snort 2.0
    Guardian
    Open-Swan 1.0.7

You can put it on a Pii 300 MHz with 128 Ram and it well have protected from 20'000 session and 10 Mbit connection throughput. (no cache)
    if you need to use the Squid and have the PNC-Box as your cahce server as well, then you need a more powerfull CPU (Piii 600 + ) and 512 ram+
    It's complied to suite 1386 intel based CPU, you can have running on AMD XP CPU and 512 DDR Ram to serve a lan gaming plus 2Mbit internet + caching and IDS/IDP (Intruder detection and protection). the price start from 500'000 (Na Ghabel) and teh hardware is based on your configuration, as i mentioned above. you can buy the hardware and take the software to install on it, installtion must be onsite, and maintinance is free for the first yea including, free updates.
    You can ask Koroosh to send you some screen shuts, but don'e worry about (tang /fang) the administration is all via web and detailed logging and viewing is there on 256 AES encryption. you can use SSH2 to login remotely to your box and check it out, or you can browse in your box and check whatever logs you need, running services, bandwidth utilization.
    من خودم چاكرشم. اينم ترجمه.

PNC-Box دقيقا براساس تنظيماتي كه شما مي خواين قيمت گذاري ميشه.

تنظيمات ابتدايي

Squid 2.5Stable6
    IP Tables 1.2.9
    Snort 2.0
    Guardian
    Open-Swan 1.0.7

اونو ميشه روي پنتوم دو 300 مگارتزي با 128 مگابايت رم نصب كنيد و مي تونه از 20000 نشست و 10 مگابيت پهناي باند محافظت كنه. البته بدون كش.

اگه مي خواين از اسكوييد و PNC_box و كش استفاده كنيد اونوقت نياز به يه پردازنده قويتر مثل پنتيوم تري داريد

انشالله بقيه فردا

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    درون پرانتز (
    اجازه بدين توضيح عرض کنم که بر خلاف همه ما، زبان مادری NetMaster فارسی نيست. بخاطر هوش و دقت زيادی که داره، ظرف مدتی که ايران بوده به خوبی فارسی رو ياد گرفته و ميخونه و حرف ميزنه، ولی نوشتن به زبان فارسی براش سخته و بخاطر اينکه با لغات خيلی خوب آشنا نيست، کلمات رو از نظر املايی ممکنه اشتباه بنويسه و در کل فارسی نوشتن سرعتش رو پايين مياره و باعث ميشه وقتش رو به شدت بگيره و برای همين از نوشتن صرف نظر کنه!
    اين شد که ازش خواهش کردم به همون زبان انگليسی بنويسه که هم برای همه ما قابل فهمه و هم باعث ميشه از حضورش استفاده کنيم و از معلوماتش محروم نشيم!

يادم نمياد هيچ وقت از انگليسی نوشتن ايراد گرفته باشيم! با فينگليش مشکل داريم چون خوندنش به شدت سخته! ولی فارسی و انگليسی رو راحت ميشه خوند.
    بعيد ميدونم کسی باشه که خوندن اين چند کلمه انگليسی براش سخت باشه. جملاتی که اکثرا جملات محاوره ای است و کلمات تخصصی اش هم، همه در حيطه کامپيوتر هستند.
    اگر کسی نتونه چند جمله ساده انگليسی رو بخونه، چطور ميخواد با سيستمهايی کار کنه که تماما با زبان انگليسی پياده سازی شده اند؟
    مخاطبان و کاربران اين انجمن کسانی هستند که يا در زمينه شبکه تخصص دارند و يا علاقه دارند و برای رسيدن به نقطه ای بالاتر تلاش ميکنند. گروه اول که مسلما با زبان انگليسی مشکل ندارند و گروه دوم هم بايد سعی کنند که با کمک Dictionary هم که شده، با اين زبان انس پيدا کنند که زبان کامپيوتر و اينترنت، انگليسی است و با محدود شدن به زبان فارسی، منابع بسيار غنی اطلاعاتی را از دست خواهيم داد.

احيانا اگر کسی در خواندن جمله ای يا درک مفهومی مشکل داشت بنويسه که توضيح بيشتر داده بشه. مثل همون اتفاقی که بارها در مورد نوشته های فارسی رخ داده.

بر نخوره دوستانه گفتم

)

nkm
    nkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Ali, Niknam

مدیر بازنشسته شناسه تصویری nkm
    نوشته
    2,552
    سپاسگزاری شده
    519
    سپاسگزاری کرده
    197
    شرمنده
    پس همین قدر كه سوال های ما رو ميخوني و جواب ميدي
    خودش كليه
    بابا دست مرسي
    كوچيك هرچي با معرفته

بزودی دوباره برمیگردم!
    ------
    علی نیکنام
    ali { a@t } niknam.ir

نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    آقا ما كوچيك مستر خياط هم هستيم. اگه عربي هم بنويسن چشممون كور. البته ما كه از بيخ كه چه عرض كنم يه وجب پايين ترش هم عربيم

آقا راستي دبي كسي نبود. (( اشلونك يا حبيبي ))

نوشته
    658
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    81
    سلام آفا رضا
    دبی کاری داشتین.درخدمت باشیم.

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

بستن پورت 139.445